Tag Archives: paskolos

Greita paskola nedirbantiems asmenims neišduodama dėl esamos tvarkos

greita paskola nedirbantiemsNei viena greita paskola nedirbantiems asmenims nesuteikiama – išimtys gali kreditoriams atnešti gana daug žalos, nes už tai jie gali gauti dideles baudas. Nedirbantiems asmenims šiuo metu rekomenduojama vengti skolinimosi, nes tai tiesiog bus laiko gaišimas. Nedirbantys asmenys neturi teisės gauti jokių vartojimo kreditų, nes paprasčiausiai jų finansinė padėtis neleis jiems vykdyti įsipareigojimų dėl esamo pajamų trūkumo. Jeigu norite gauti papildomų pajamų, tai jokiu būdu nereikėtų galvoti apie skolinimąsi, nes tai gali ir pakenkti. Bedarbiams asmenims jokia greta paskola negali būti išduodama kredito įstaigų, tačiau reikia pabrėžti, kad tam tikrais atvejais galima rasti ir kitokių kreditorių, kurie paskolins pinigų.

Individualią veiklą įregistruoti itin paprasta

saskaitaBedarbiams asmenims reikėtų kiek atidžiau žiūrėti kokios yra galimybės gauti pajamas iš savarankiškos veiklos – bedarbio pašalpos greitai dingsta, nes jos nėra mokamos nuolatos. Taip pat ir jokia greita paskola bedarbiams nepadėtų – esant pajamų trūkumui, jūs nebe išgalėtumėte mokėti įmokų. Geriausia būtų rinktis individualią veiklą, nes čia apskaita yra paprasta, o ir perspektyvos nemenkos. Čia kiekvienam klientui išrašoma sąskaita faktūra (pavyzdys čia: http://www.skaiciau.lt/saskaita-faktura-sablonas-ir-pildymas/) ir paskui ji registruojama apskaitos žurnale – tuo ir baigiasi apskaitos pildymas. Geriausia tai, kad individualią veiklą vykdantys asmenys patys nusibrėžia darbo valandas, atostogas ir t.t. Jūs patys renkatės kiek dirbti ir kada ilsėtis.

Kreditas net kelionėms

Kreditai ir paskolos geriausiai vertinami, kai yra imami būsto įsigijimui finansuoti, nors ir tai sulaukiama nuomonės, jog tai kilpa po kaklu. Ką jau kalbėti apie tokias paskolas, kurios imamos automobilio įsigijimui, buitinei technikai ar netgi pragyvenimui – tai visuomenėje turi labai neigiamą atspalvį. Visgi, žmonės skolinasi įvairiausiems pirkiniams, tarp kurių net kreditai kelionėms.

Greitosios paskolos Anglijoje

greitas kreditasNiekam ne paslaptis, jog šiuo metu Lietuva išgyvena šiokį tokį sunkmetį, t.y. krizę, kurią sukėlė daugelis atskirai susijusių veiksnių. Krizė savo ruožtu nulėmė tai, jog buvo mažinami etatai. Tai sąlygojo darbų praradimus bei darbo užmokesčių sumažinimus. Jeigu žmonės gyvendavo ir taip susiveržę diržus, tai praradus keletą šimtų litų nuo atlyginimo tenka ieškoti kažkokios kad ir laikinos paskolos, kuri padėtų išgyventi tą laikotarpį iki kito išmokėjimo gavimo. Taip ir buvo pradėtos teikti greitos paskolos Anglijoje bei Lietuvoje.

Greitos paskolos trumpalaikėms reikmėms

Greitos Paskolos

Greitos Paskolos

Pasiimk kreditą ilgesniam periodui jau dabar

Ilgalaikės paskolos – tai tokios paskolos, kurių grąžinimo terminai yra labai ilgi, net iki 40 metų. Suprantama, kad ir paskola tokiam terminui yra imama didesnė, kitu atveju, juk mažesnei paskolai grąžinti nereikalingas toks ilgas terminas. Dabar populiarios yra būsto įsigijimo paskolos, kai žmonės pirkdami sklypą ar butą, ar namą, priversti imti didelę paskolą, kurią įsipareigoja grąžinti galbūt per ilgus gyvenimo metus, nes tokios sumos, suprantama, sąžiningai dirbant, neuždirbamos greitai. Ilgalaikės paskolos žavi ir tuo, kad nebūtina per trumpą laiką bet kokiu būdu, neriantis iš kailio stengtis atsiskaityti su banku, juk tokias paskolas dažnai ima jauni žmonės, tik pradedantys savarankišką gyvenimą, kurie dar neturi jokių santaupų, o tik stengiasi pradžiai tik dėl stogo virš galvos.

Norite pasiskolinti ilgesniam periodui?

ilgesnio periodo kreditai nedirbantiems asmenimsBankai dabar išduoda visokių rūšių paskolų. Jie palengvina paskolų gavimą ne tik bedarbiams, bet ir sudaro lengvatas gaunant ilgalaikes paskolas. Tai žmonėms suteikia galimybę rinktis pagal savo galimybes ir esamą padėtį. Ilgalaikės paskolos be užstato – tai puiki galimybė lengviau paimti paskolą, neturint jokio užstato. Be jokios abejonės tai nereiškia, kad nereikės prisiimti jokio įsipareigojimo ar pan., tai tik palengvina paskolos gavimą, o grąžinimas lygiai toks pat įsipareigojimas kaip ir visiems banko klientams.Tik nereikia sukti galvos dėl užstato, kuris kitais atvejais garantuoja kliento atsakomybę prieš banką. Ir tai priimama abipusiu susitarimu, nepažeidžiant jokių sutarties sąlygų.