Category Archives: Lieknėjimas

Norite numesti svorį, pagerinti savijautą ir sustiprinti sveikatą? Lankykitės pirtyje

esaunashop

Turbinos gedimo bruožai

Dauguma šiuolaikinių automobilių turi turbinas. Ko gero sunku būtų rasti naujesnį dyzeliu varomą automobilį be turbinos. Žinoma, turbinas turi ir kai kurie benzininiai automobiliai, tačiau tai pasitaiko šiek tiek rečiau nei prieš tai minėtose transporto priemonėse. Turbina yra labai naudinga. Ji padidina automobilio galią, tačiau tuo pačiu metu ir taupo kurą, o tai yra ypatingai naudinga šiandieninime gyvenime, kai visi tik ir kalba apie ekonomiškumą. Tačiau  šiandien kalbame ne apie turbinos naudą, o apie kiek niūresnį dalyką, tai gedimus, bei iš po jų senkantį turbinų remontą. Kai sugenda automobilis, ar bent jau kokia nors jo detalė, šiuo atveju turbina, tai nežada nieko gero automobilio savininkui. Pirmas dalykas, kuris asocijuojasi su gedimu, yra remontas, na o nuo to neatsiejamos yra ir išlaidos, kurios dažniausiai būna didesnės, nei sau gali leisti eilinis gyventojas. Tačiau didelių išlaidų galima išvengti, jei automobiliu yra rūpinamasi rūpestingai. Dažniausiai turbinų gedimai pasireiškia susidėvėjusiais guoliais, sudilusia ar pažeista turbibos ašele, taip pat pasitaiko ir trūkęs turbinos korpusas, tačiau taip nutinka labai retai. Kai pasireiškia vienas iš minėtų gedimų, tai reiškia, jog turbinų remontas bus neišvengiamas, todėl turėsite būti pasiruoše nemenkoms išlaidoms. Tačiau norint tokių netikėtumų išvengti tereikia kruopščiai prižiūrėti turbiną. Norint, kad nesudiltų turbinos ašelė arba, kad kaip įmanoma ilgiau nesusidėvėtų guoliai, tereikia reguliariai keisti tepalus, bei atrinkti juos tik aukščiausios kokybės. Taip pat, kartais turbinų remontas yra reikalingas, jei į turbiną patenka pašalinių detalių, tai yra įvairių šiukšlių. Kad taip nenutiktų, būtina pasirūpinti, jog oro filtrai būtų sandarūs ir per juos neprasibrautų nepageidajamos medžiagos.
Taigi, turbinų gedimai gali pasireikšti labai įvairiai, pradedant trūkusiu korpusu, baigiant į turbiną patenkančiomis pašalinėmis medžiagomis, kurios sutrikdo turbinos veiklą. Tačiau viso to galima išvengti, jei tik automobiliu yra tinkamai rūpinamasi. Tam nereikia kažkokios ypatingos priežiūros, tereikia neapleisti savo transporto priemonės, retkarčiais ją patikrinti, bei naudoti tik geriausią kurą bei tepalus.

Vieno kąsnio užkandžiai prekybos vietose

Maistas visiems lietuviams yra labai aktuali tema. Dabar kaip tik apie tai ir kalbėsime. Tačiau aptarsime ne kokius nors karštus patiekalus, o šiek tiek smulkesnius užkandžius, kuriuos galima rasti parduotuvėse. Tikriausiai nutuokiate, kad kalba eina apie vieno kąsnio užkandžius. Dažniausiai tokie užkandžiai aptinkami vakarėliuose, šventėse bei kitokiuose renginiuose, kur renkasi daug žmonių, tačiau dabar ne apie tai. Smulkių, nemokamų užkandžių nererai galima paragauti ir parduotuvėse ar restoranuose. Žinoma, labai retai nutinka taip, kad užėjus į parduotuvę apsipirkti, turite galimybę ir nemokamai užkąsti. Beje, šiuo atveju geriau sakyti ne užkąsti, o paragauti, nes daugiau vieno ar dviejų kąsnių gauti tokiose vietose turbūt būtų beveik neįmanoma. Tuomet iškart kyla klausimas, kam parduotuvėse apskritai dalina nemokamus užkandžius.

Talismanai ir simboliniai papuošalai

Talismanų, įvairiausių simbolinių papuošalų ir ženklų gaminimo kultūra atsirado su pirmosiomis civilizacijomis. Archeologiniai tyrimai atskleidžia jų egzistavimą jau nuo pat akmens amžiaus. Vienas iš akmens amžiaus papuošalų pavyzdžių galėtų būti plėšrūno iltis su odiniu raiščiu ant medžiotojo -nugalėtojo kaklo. Senovės genčių vadai ir šamanai, imperatoriai ir karaliai visada buvo apsupti papuošalų ir juvelyrinių dirbinių. Ordinai, medaliai – buvo įteikiami tik patiems turtingiausiems, aukščiausią statusą turintiems vyrams. Tuo jie demonstruodavo savo jėgą, galią ir unikalumą. Štai čia ir išryškėja vienas pirminių, svarbiausių papuošalų vaidmenų – nuo neatmenamų laikų papuošalai buvo naudojami kaip tam tikrų – aukščiausių – visuomenės grupių išskirtinio statuso, valdžios ir galios atributai. Papuošalai, taip pat kaip ir dėvimi drabužiai padėjo aukščiausiems sluoksniams priklausantiems asmenims susikurti išskirtinį įvaizdį ir demonstruoti savo sluoksnio privilegijas. Papuošalai, kaip ir dėvimi drabužiai perduoda signalus kitiems apie mus.

Įdomūs faktai apie picą

Pica yra vienas populiariausių patiekalų visame pasaulyje bei
vienas iš nedaugelio maisto gaminių, kuriuos mėgsta įvairiausių
kultūrų žmonės. Lietuvoje picos taip pat yra labai mėgstamos, žinoma,
ne taip kai tradiciniai lietuviški cepelinai, tačiau ne ką nuo jų
atsilieka. Šis maistas yra toks populiarus dėl kelių priežasčių. Visų
pirma, paruošimas dažniausiai trunka labai trumpai, dažniausiai apie
10-20 minučių, taip pat tai nedaug kainuoja. Be viso to, šis
patiekalas turi labai daug energetinės vertės, todėl gerai užkandus,
energijos pasikrausite geram pusdieniui. Kadangi pica yra tokia
populiari bei mėgiama beveik visų šalių gyventojų, verta žinoti keletą
įdomių faktų apie ją, kad užkandžiaudami su draugais galėtumėte
nustebinti juos savo žiniomis.

Limfodrenažinis masažas ir jo nauda organizmui

Limfodrenažinis masažas šiandien yra laikomas viena iš geriausių alternatyvų tiems, kurie nenori ilgų valandų praleisti sporto klubuose ir siekia padailinti kūno formas bei atsikratyti celiulito. Kokia tai procedūra ir kokių rezultatų reikėtų tikėtis?

Mezoterapija leis džiaugtis puikiomis kūno linijomis

MezoterapijaNaujoji karta šiandien yra labai susirūpinusi dėl savo fizinės būklės ir išvaizdos. Tai tiesiogiai įtakoja ir bandymą rasti kuo efektyvesnius ir labiau užtikrintus svorio metimo būdus, neprarandant jėgų ir išsaugant gerą sveikatą. Ne paslaptis, kad bandomos įvairios dietos, pratimai ir lankomos sporto salės tam, kad pavyktų atsikratyti papildomų kilogramų. Tačiau, deja, bet tikrai ne kiekvienam pavyksta pasiekti norimų rezultatų, o jei pavyksta – neretai atsikratyti kilogramai sugrįžta su kaupu.