Category Archives: kelionės

„Viskas įskaičiuota“ kelionės į Turkiją – ką būtina žinoti

Europos ir Azijos kryžkelėje įsikūrusi Turkija žavi senovinių tradicijų, gyvybingos kultūros ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių deriniu. Nuo triukšmingų Stambulo turgaviečių iki smėlėtų Antalijos paplūdimių – ši šalis siūlo daugybę įspūdžių. Vienas geriausių būdų pasimėgauti Turkijos pasiūlymais – įsigyti atostogų paketą „viskas įskaičiuota“, kai kelionės planavimo klausimai sprendžiami už jus, todėl lieka daugiau laiko poilsiui ir tyrinėjimams.

Viduržemio jūros regiono Turkijos brangakmenis

Antalija, įsikūrusi palei kvapą gniaužiančią turkio spalvos Viduržemio jūros pakrantę, vilioja keliautojus nuostabiais paplūdimiais, turtinga istorija ir gyvybinga kultūra. Antalija yra viena iš svarbiausių Turkijos turistinių vietų, todėl joje galima rasti daugybę lankytinų vietų ir patirti įvairių įspūdžių, tinkamų kiekvieno tipo keliautojams. Šiame išsamiame vadove gilinsimės į Antalijos stebuklus ir atskleisime lobius, kurie laukia šio žavingo miesto lankytojų.

9 svarbiausi kelionių patarimai, kad kelionė būtų įsimintina

Kelionės yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, suteikiantis galimybę pažinti naujas kultūras, kraštovaizdžius ir patirtį. Nesvarbu, ar vykstate į savarankišką nuotykį, romantišką kelionę, ar atostogas su šeima, tinkamas planavimas ir pasiruošimas gali padėti užtikrinti sklandžią ir malonią kelionę. Kad kelionė būtų kuo naudingesnė, pateikiame 10 svarbiausių patarimų, kurių reikėtų nepamiršti:

Geriausios vietos slidinėjimo kelionėms Europoje

Europa – tai žemynas, turtingas savo istorija, kultūra ir gamtos grožiu. Nuo snieguotų Alpių viršūnių iki saulės nubučiuotų Viduržemio jūros paplūdimių – Europoje kiekvienas ras ką nors sau. Vienas populiariausių užsiėmimų Europoje yra slidinėjimas, o visame žemyne yra daugybė slidinėjimo kurortų, kuriuose siūloma pasaulinio lygio slidinėjimas ir snieglenčių sportas.

Paslėptų brangakmenių tyrinėjimas: nepamirštamos savaitgalio išvykos

Savaitgaliai yra brangi dovana, leidžianti mums pailsėti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Tai puikus metas pasisemti naujų jėgų, tyrinėti ir kurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais. Vienas geriausių būdų, kaip maksimaliai išnaudoti savaitgalius, – leistis į savaitgalio keliones. Šios trumpos išvykos suteikia galimybę pabėgti nuo rutinos monotonijos ir pasinerti į naujus potyrius, ir visa tai galima padaryti ilgai neplanuojant ir neskiriant laisvo laiko nuo darbo. Šiame straipsnyje pasinersime į savaitgalio kelionių pasaulį ir atrasime keletą išskirtinių vietų, kurios tik ir laukia, kad jas ištyrinėtumėte.

Kaip turėtų būti pasirenkami Norvegijos oro uostai?

norvegijos oro uostaiRuošiatės aplankyti Skandinavijos kraštus? Galvojate kurią šalį aplankyti pirmiausiai? Norvegija būtų tikrai neprastas pasirinkimas. Tuo labiau, kad bilietų kainos nėra labai didelės, o pasiūla nemaža, siūloma šią šalį rinktis kaip pirminį tikslą. Lankant Skandinavijos šalis, ypač svarbu žinoti, kad tai vieta, kur keliauja daug lietuvių. Kalba eina apie emigracijos mastus. Ne paslaptis, kad į Norvegiją emigravusių lietuvių yra labai daug, todėl logiška, kad dabar skrydžių bendrovės siūlo tiesioginius reisus į šią šalį kone kiekvienai dienai. Jeigu ketinate aplankyti Norvegiją, tuomet pirmiau pasižiūrėkite į oro uostus.

Ką reikia žinoti planuojat poilsį Tenerifėje?

tenerifes oro uostai

Ketinantiems šiuo metu vykti į Tenerifę patariama aiškiau sudėlioti visus planus. Ypač kai kalba eina apie pinigų taupymą, rekomenduojama daugiau laiko skirti bilietų paieškai. Tai reiškia, kad vertėtų plačiau pasidomėti kurie Tenerifės oro uostai būtų arčiausiai pasirinkto viešbučio bei kitų lankytinų vietų. Žinoma, tai nėra svarbiausias niuansas, tačiau jeigu keliauti iki oro uosto teks gana ilgai, tuomet logiška, kad ir išlaidos padidės renkantis transporto paslaugas. Norintiems keliauti į šį kraštą, iš pradžių nereikėtų skubėti užsakant bilietus iš pirmų pasitaikiusių turizmo svetainių internete. Geriausia būtų peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų, nes kainos gali skirti kardinaliai.