Category Archives: kelionės

Paslėptų brangakmenių tyrinėjimas: nepamirštamos savaitgalio išvykos

Savaitgaliai yra brangi dovana, leidžianti mums pailsėti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Tai puikus metas pasisemti naujų jėgų, tyrinėti ir kurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais. Vienas geriausių būdų, kaip maksimaliai išnaudoti savaitgalius, – leistis į savaitgalio keliones. Šios trumpos išvykos suteikia galimybę pabėgti nuo rutinos monotonijos ir pasinerti į naujus potyrius, ir visa tai galima padaryti ilgai neplanuojant ir neskiriant laisvo laiko nuo darbo. Šiame straipsnyje pasinersime į savaitgalio kelionių pasaulį ir atrasime keletą išskirtinių vietų, kurios tik ir laukia, kad jas ištyrinėtumėte.

Kaip turėtų būti pasirenkami Norvegijos oro uostai?

norvegijos oro uostaiRuošiatės aplankyti Skandinavijos kraštus? Galvojate kurią šalį aplankyti pirmiausiai? Norvegija būtų tikrai neprastas pasirinkimas. Tuo labiau, kad bilietų kainos nėra labai didelės, o pasiūla nemaža, siūloma šią šalį rinktis kaip pirminį tikslą. Lankant Skandinavijos šalis, ypač svarbu žinoti, kad tai vieta, kur keliauja daug lietuvių. Kalba eina apie emigracijos mastus. Ne paslaptis, kad į Norvegiją emigravusių lietuvių yra labai daug, todėl logiška, kad dabar skrydžių bendrovės siūlo tiesioginius reisus į šią šalį kone kiekvienai dienai. Jeigu ketinate aplankyti Norvegiją, tuomet pirmiau pasižiūrėkite į oro uostus.

Ką reikia žinoti planuojat poilsį Tenerifėje?

tenerifes oro uostai

Ketinantiems šiuo metu vykti į Tenerifę patariama aiškiau sudėlioti visus planus. Ypač kai kalba eina apie pinigų taupymą, rekomenduojama daugiau laiko skirti bilietų paieškai. Tai reiškia, kad vertėtų plačiau pasidomėti kurie Tenerifės oro uostai būtų arčiausiai pasirinkto viešbučio bei kitų lankytinų vietų. Žinoma, tai nėra svarbiausias niuansas, tačiau jeigu keliauti iki oro uosto teks gana ilgai, tuomet logiška, kad ir išlaidos padidės renkantis transporto paslaugas. Norintiems keliauti į šį kraštą, iš pradžių nereikėtų skubėti užsakant bilietus iš pirmų pasitaikiusių turizmo svetainių internete. Geriausia būtų peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų, nes kainos gali skirti kardinaliai.

Kaunas – Berlynas: ką reikia žinoti planuojant kelionę?

kaunas berlynas

Kaunas – Berlynas maršrutu keliauti galima už gana nedidelė sumą. Kiek pinigų išleisite – priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Skristi lėktuvų į šį Vokietijos miestą yra labai paprasta. Jums reikia tik pasižiūrėti kurios bendrovės siūlo pigiausius bilietus ir tiek. Tiesa, jeigu vis dėl to dairotės į kelionių agentūrų puslapius, tuomet nenustebkite, jeigu ten esančios kainos bus gerokai didesnės. Jos dažniausiai siūlo ne tik lėktuvų bilietus, bet visas atostogas. Tai reiškia, kad didžiausia problema yra tai, kad vartotojai painioja kelionių agentūrų ir skrydžių bendrovių pasiūlymus. Tai yra du skirtingi dalykai ir apie juos reikėtų pasidomėti plačiau kiekvienam naujokui.

Kelionės į Švediją lietuviams siūloma planuoti jau dabar

Pigūs aviabilietai iš Rygos, Palangos, Kauno, Vilniaus nuo €10 tik su Flymaster.LTŽiemai prasidėjus, daugelis turistų svarsto kokias šalis aplankyti būtų geriausia dar iki naujų metų, o lietuviai šiuo metu renkasi būtent Švediją bei kitas Skandinavijos šalis, o tai rodo ir išaugusi lėktuvų bilietų paklausa. Dauguma emigrantų į Lietuvą grįžta tik trumpam laikui, tačiau pastebima, kad ir sugrįžtančių lietuvių nėra tiek daug. Situacija keičiasi dėl to, kad skrydžiai pinga, todėl emigrantų artimieji neretai patys renkasi išvykas į kitas šalis. Kalbant apie Švediją, tai ne paslaptis, kad čia yra daug lietuvių, todėl pastaruoju metu skrydžiai į šią šalį yra graibstomi kasdien. Jeigu ir jūsų ketinate aplankyti šioje šalyje gyvenančius artimuosius, tai tiesiog nesnauskite – bilietų vėliau galite ir neberasti.

Aviabilietai į Kopenhagos miestą

Palanga – Kopenhaga

Nauji butai Kaune ir Klaipėdoje

Kaip žinia, Kaunas yra vienas didžiausių Lietuvos miestų, o jei tiksliau, tai trečias pagal dydį ir gyventojų skaičiumi bei teritorija nusileidžia tik sostinei Vilniui, bei laikinajai sostinėje Kaunai. Tačiau Kaunas nėra tik paprastas miestas, tai vienintelis Lietuvos didmiestis prie jūros. Klaipėdos uostas savo miesto biudžetą papildo milijonais eurų, todėl gyvenimo lygis Kaune yra ganėtinai aukštas. Šiame uostamiestyje nesunku rasti darbą, be to iš abiejų pusių, tiek šiaurėje, tiek pietuose yra populiariausi Lietuvos kurortai – Palanga bei Neringa. Dėl šių priežasčių, apklausų duomenimis, Kaune gyvena laimingiausi žmonės Lietuvoje. Taigi, jau žinome, jog gyvenimas Kaune yra iš ties puikus, tad jei nusprendėte ten kraustytis, belieka įsigyti būstą. Galima rinktis iš senos arba naujos statybos butus  tačiau šiandien kalbėsime apie naujai įrengtus butus. Nauji butai Kaune yra labai įvairūs. Jų stilius taip pat labai skiriasi tačiau ne jis yra svarbiausias. Kur kas didesnę įtaką renkantis butą daro jo kaina bei rajonas, kuriame jis yra.