Category Archives: Auto transportas

Kai norite parduoti sunkiasvorę transporto priemonę

Autodalių katalogas turi būti peržiūrimas itin kruopščiai

autodaliu katalogasKiekvienas internetinės parduotuvės autodalių katalogas turi būti vertinamas tiek pagal nurodomas kainas, tiek ir pagal siūlomų dalių gamintojus. Tai akcentuoja kiekvienas specialistas, dirbantis transporto srityje. Dalių kokybė dažniausiai  priklauso nuo perkamų dalių gamintojų, o jeigu tos dalys siūlomos ypač mažomis kainomis, tai kyla klausimas ar iš ties tos dalys yra gaminamos patikimų bendrovių. Jeigu jums reikia įsigyti kuo aukštesnės kokybės dalis už kuo mažesnę kainą, tai internete itin kruopščiai turėtumėte analizuoti kiekvieną pasiūlymą. Transporto sektoriuje dirbantys specialistai pabrėžia, kad internete galima įsigyti automobilių dalis mažesnėmis kainomis, tačiau visi pardavėjai turi būti pasirenkami pagal geriausius atsiliepimus.

Turbinos gedimo bruožai

Dauguma šiuolaikinių automobilių turi turbinas. Ko gero sunku būtų rasti naujesnį dyzeliu varomą automobilį be turbinos. Žinoma, turbinas turi ir kai kurie benzininiai automobiliai, tačiau tai pasitaiko šiek tiek rečiau nei prieš tai minėtose transporto priemonėse. Turbina yra labai naudinga. Ji padidina automobilio galią, tačiau tuo pačiu metu ir taupo kurą, o tai yra ypatingai naudinga šiandieninime gyvenime, kai visi tik ir kalba apie ekonomiškumą. Tačiau  šiandien kalbame ne apie turbinos naudą, o apie kiek niūresnį dalyką, tai gedimus, bei iš po jų senkantį turbinų remontą. Kai sugenda automobilis, ar bent jau kokia nors jo detalė, šiuo atveju turbina, tai nežada nieko gero automobilio savininkui. Pirmas dalykas, kuris asocijuojasi su gedimu, yra remontas, na o nuo to neatsiejamos yra ir išlaidos, kurios dažniausiai būna didesnės, nei sau gali leisti eilinis gyventojas. Tačiau didelių išlaidų galima išvengti, jei automobiliu yra rūpinamasi rūpestingai. Dažniausiai turbinų gedimai pasireiškia susidėvėjusiais guoliais, sudilusia ar pažeista turbibos ašele, taip pat pasitaiko ir trūkęs turbinos korpusas, tačiau taip nutinka labai retai. Kai pasireiškia vienas iš minėtų gedimų, tai reiškia, jog turbinų remontas bus neišvengiamas, todėl turėsite būti pasiruoše nemenkoms išlaidoms. Tačiau norint tokių netikėtumų išvengti tereikia kruopščiai prižiūrėti turbiną. Norint, kad nesudiltų turbinos ašelė arba, kad kaip įmanoma ilgiau nesusidėvėtų guoliai, tereikia reguliariai keisti tepalus, bei atrinkti juos tik aukščiausios kokybės. Taip pat, kartais turbinų remontas yra reikalingas, jei į turbiną patenka pašalinių detalių, tai yra įvairių šiukšlių. Kad taip nenutiktų, būtina pasirūpinti, jog oro filtrai būtų sandarūs ir per juos neprasibrautų nepageidajamos medžiagos.
Taigi, turbinų gedimai gali pasireikšti labai įvairiai, pradedant trūkusiu korpusu, baigiant į turbiną patenkančiomis pašalinėmis medžiagomis, kurios sutrikdo turbinos veiklą. Tačiau viso to galima išvengti, jei tik automobiliu yra tinkamai rūpinamasi. Tam nereikia kažkokios ypatingos priežiūros, tereikia neapleisti savo transporto priemonės, retkarčiais ją patikrinti, bei naudoti tik geriausią kurą bei tepalus.

Turbinų remontas Kaune ir Vilniuje

Kiekvienas automobilio vairuotojas anksčiau ar vėliau pateks į tokią situaciją, kai prireiks automobilį nuvežti į autoservisą. Gerai, jei vyksite į remonto dirbtuves tik atlikti techninės apžiūros, pakeisti padangas ar paprastai automobilio apžiūrai, tačiau neišvengsite ir apsilankymo servise dėl įvairių gedimų. O gedimų būna išties įvairių ir labai daug, todėl šiandien apie visus juos tikrai nepakalbėsime. Tačiau gedimas gedimui nelygus, kai kurie sutrikimai pašalinami labai paprastai ir greitai, o kitų remontui reikia ir daug laiko ir daug daugiau lėšų. Vienas iš rimtesnių gedimų yra turbinos gedimas, todėl turbinų remontas taip pat yra gan sudėtingas bei daug lėšų ir laiko reikalaujantis procesas. Dėl šios priežasties ne kiekvienas mechanikas gali tinkamai pasirūpinti turbinos remontu, tad šiandien paminėsiu kelis žinomus bei patikimus autoservisus Vilniuje, į kuriuos drąsiai galite kreiptis jei jūsų automobilio turbina staiga nustotų veikti.
Pirmas servisas, kurį paminėsiu yra UAB “ ALP Turbo“. Tai vienas žinomiausių Vilniaus servisų, kuris orientuojasi į turbinų diagnostiką bei remontą. Šis servisas įsikūręs Liepkalnio g. 97. Dirba kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Šis servisas yra išties patikimas, o tai geriausiai parodo servise naudojama pati naujausia ir moderniausia bei pasaulyje pripažinta technika, taip pat, servise dirbantys savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį, kurie garantuoja, kad turbinos remontas bus atliktas kokybiškai bei greitai.
Dar vienas patikimas servisas Vilniuje yra UAB “ Saldi Turbo“. Šis autoservisas, kurio pagrindinė specializacija taip pat yra turbinų remontas, įsikūręs Birbynių g. 4A. Servise dirba profesionalūs mechanikai, kurie visas savo sukauptas žinias bei įgūdžius tinkamai panaudos remontuodami jūsų automobilio turbiną.  Tad jei susidursite su turbinos gedimais, UAB „Saldi Turbo“ tikrai padės išspręsti kilusias problemas.
Taigi, jei sugedo jūsų automobilio turbina ir ieškote vietos, kur turbinų remontas būtų atliekamas kokybiškai bei už priimtiną kainą, tuomet prieš tai minėti servisai puikiai jums tinka, nes juose dirba ne tik profesionalūs mechanikai, tačiau jie naudoja ir pačią moderniausią įrangą, kuri leidžia paspartinti darbą bei sumažina žmogiškos klaidos tikimybę. Sekančiame straipsnyje aprašysime turbinų remontos dirbtuves Kaune.

Didelės transporto priemonės praverčia dažnai

Gyvenantys mieste dažnai nė nesvarsto apie didesnės transporto priemonės įsigijimą, nebent susilaukia atžalų, tačiau ir tuomet dažniausiai persėdama iš mažo hečbeko ar sportiško kupė į universalo kėbulu aprūpintą automobilį. Tuo tarpu JAV gyventojai, kuomet jau sukuria šeimas, nė nesvarsto apie jokias alternatyvas – 7 vietų vienatūris yra tiesiog privalomas atributas individualaus namo kieme ar garaže. Žinoma, tai tik vienas iš milijono skirtumų tarp mūsų ir amerikiečių.

Naudotos autodalys – labai paklausios vartotojų tarpe

Dalys LietuvojeTiek naudotos automobilių dalys i Rusija, tiek ir dalys Lietuvoje yra labai paklausios vartotojų tarpe. Nepaisant to, kokias transporto priemones eksploatuojate, šios paslaugos gali gerokai sumažinti jūsų išlaidas. Kasdien daugybė žmonių ieško naudotų autodetalių, kuriomis galėtų suremontuoti savo turimus automobilius. Niekas nenori patirti didelių išlaidų ir tokiu būdu padidinti savo automobilio kainą. Puikiai suprantama, kad bėgant metams ir reguliariai naudojant automobilį, jo rinkos kaina mažėja, o tai reiškia, kad kiekvieni remonto darbai dar labiau pablogina bendrą kainos situaciją.

Automobilių pervežimas interneto dėka tampa dar operatyvesnis

Automobiliu pervezimasAkivaizdu, kad šiandien internetinė erdvė kiekvienam iš mūsų suteikia neribotas galimybes. Daugybę kasdienių užduočių mes galime nudirbti kompiuterio ir interneto pagalba, todėl sutaupome begalę laiko, kurį galime skirti produktyvesnei veiklai. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad prireikus internete galime rasti visą mus dominančią informaciją. Tikrai nėra būtina skambinti informacinės tarnybos numeriu ir teirautis vienokios ar kitokios informacijos. Dabar pasinaudoję internetine paieška visus mus dominančius rezultatus randame vos per kelias sekundes.