Tag Archives: finansai

Norint gyventi gerai reikia stebėti save

Savęs stebėjimas ir kontrolė – svarbus dalykas norint gyventi kokybiškai, gerai. Deja, tą moka tik labai nedidelė dalis žmonių, nors šiuolaikinės technologijos ir įranga gali padėti tai daryti labai paprastai, beveik nesugaištant laiko. Visgi, tam ryžtasi ne visi.

Būtina žinoti priežastis, kodėl nesiseka

Pastaruoju metu tapo ypač populiarios įvairios sėkmės istorijos, asmeninio tobulėjimo kursai ir kitos motyvacijos priemonės, skatinančios žvelgti į ateitį, tačiau yra būtina sužinoti savo nesėkmės priežastis, priešingu atveju vargu ar pavyks išvengti tų pačių klaidų, kadangi šios gali slėptis įvairiausiuose žingsniuose, net jei atrodo, kad tai Jūsų varomoji jėga. Tokia situacija yra tiek versle, tiek žaidžiant pokerį ar meilės reikaluose.

Kreditai be užstato – populiarus būdas pasiskolinti

Nuo tų laikų, kuomet pirmieji kreditai buvo suteikiami, kreditai be užstato buvo populiariausia skolinimosi forma. Būtent skolinantis nepaliekant jokio užstato buvo ypatingai patogu, nes tais laikais palikti užstatą buvo didžiulė prabanga. Tačiau net ir prabėgus tūkstančiui metų, žmonės labai nenoriai skolinasi su užstatu. Vienok, palikti užstatą yra didžiulė prabanga ir tai neša su savimi papildomą riziką, tačiau kita vertus daugelis neturi jokio užstatomo turto, kurį galėtų palikti kreditoriui. Bet tai yra tiesa tik iš besiskolinančiųjų perspektyvos. Skolintojai teikia pirmenybę paskoloms su užstatu, nes tai sumažina jų rizikos lygį.