Tag Archives: paskolos internetu

Greitosios paskolos Anglijoje

greitas kreditasNiekam ne paslaptis, jog šiuo metu Lietuva išgyvena šiokį tokį sunkmetį, t.y. krizę, kurią sukėlė daugelis atskirai susijusių veiksnių. Krizė savo ruožtu nulėmė tai, jog buvo mažinami etatai. Tai sąlygojo darbų praradimus bei darbo užmokesčių sumažinimus. Jeigu žmonės gyvendavo ir taip susiveržę diržus, tai praradus keletą šimtų litų nuo atlyginimo tenka ieškoti kažkokios kad ir laikinos paskolos, kuri padėtų išgyventi tą laikotarpį iki kito išmokėjimo gavimo. Taip ir buvo pradėtos teikti greitos paskolos Anglijoje bei Lietuvoje.

Pirmas kreditas nieko nekainuoja!

pirmas kreditas nemokamaiJei žiūrite televizorių, tuomet tikriausiai esate girdėję apie kreditą be palūkanų, apie nemokamai paskolas bei apie greituosius kreditus apart daugybės kitų, su paskolomis susijusių, dalykų. Lygiai tokias pat reklamas galite pastebėti praktiškai kiekviename puslapyje, kuris rodo reklamas. Kreditas be palūkanų dominuoja visoje viešojoje erdvėje ir į tai yra investuota didžiulės lėšos. Būtent todėl svarbu išsiaiškinti kas yra kredita be palūkanų bei kodėl jis toks populiarus.

Paskolos internetu: ar tai optimalus pasirinkimas?

greitas kreditasŠiais laikais bankai visais įmanomais būdais stengiasi įtikti savo klientams, siūlydami pačias įvairiausias paskolas ir jų gavimo būdus. Paskolos internetu – tai pats patogiausias paskolos gavimo būdas. Aišku, ir pats paprasčiausias, kai galima net neišeinant iš namų, tiesiog prisėdus prie interneto, užsisakyti paskolą. Dabar žmonės visur skuba, turi galybę reikalų, ypač nežavi tai, kai reikia stovėti kažkur eilėse, nes laiko visada yra per mažai. O laikas yra gerų darbų sąjungininkas, todėl jį taupydami ir nešvaistydami veltui, atliekam sau svarbius dalykus net neišeidami iš namų. Tai taip patogu ir paprasta, kad nekyla jokių abejonių dėl savo apsisprendimo.

Bendras finansavimas Baltijos šalyse

Lietuvoje, šiuo metu, kaip niekad yra palankios skolinimosi sąlygos – dabar sms kreditai yra siūlomi ne tik trumpiems laikotarpiams, bet ir ilgesniam terminui gauti paskolą galima itin lengvai. Nemaža dalis vartojimo kredito teikėjų dabar siūlo skolintis mažomis palūkanomis, bet labiausiai reikėtų išskirti tas įmones, kurios pinigus skolina ilgiems terminams – dabar galite gauti paskolą net ir penkių metų laikotarpiui. Internetinėse kreditų teikimo platformose paskolos paraiškos yra pildomos taip pat – niekas nėra pasikeitę, bet reikėtų pastebėti, kad skolinimosi platformų su laiku vis daugėja, o jos kartais būna kiek kitokios nei tradicinės.

Paskolos internetu gali būti nesuteikiamos lošėjams

Dažnam žmogui lažybos, sporto statymai yra lyg tradicija, kuri seka kiekvienų varžybų metu. Nieko čia keisto – stebėti varžybas, kuomet esate pastatę už kurią nors komandą, yra kur kas įdomiau, tačiau tai gali Jums atsirūgti, jei lošite neatsakingai ar pernelyg dažnai. Tai ne tik galimi pralaimėjimai, bet ir sankcijos iš kreditavimo įstaigų – paskolos kur kas sunkiau suteikiamos tiems, kurie lošia.

Greitasis kreditas

Greitasis kreditas yra ko gero didžiausia 21 amžiaus finansinė inovacija, pakeitusi daugelio žmonių gyvenimus. Dabar žmonėms atsirado tokių galimybių, kurių jie neturėjo iki tol. Įsivaizduokite – jūs norite nusipirkti tam tikrą prekę ar paslaugą, kuriai pinigų dabar neturite, bet kuri padarytu jus be galo laimingu. Jei greitasis kreditas neegzistuotų, tuomet jūsų svajonė neišsipildytų, tačiau jam atsiradus, žmonės gali įgyvendinti savo svajones, sumokėdami už jas vėliau, kai turės pinigų.

Paskolos bedarbiams

2008-ųjų metų krizė sukūrė daug streso daugelio žmonių gyvenimuose. Kone visas stresas buvo susijęs su nedarbu ir pajamų sumažėjimu. Kadangi daugelis žmonių prarado darbus, o tuo pačiu ir savo pajamų šaltinį, jiems prireikė alternatyvos, kuria tapo paskolos bedarbiams. Būtent skolinimasis padėjo daugeliui žmonių susitvarkyti su laikinais ekonominiais sunkumais. Tačiau nedarbas vis dar egzistuoja ir yra ganėtinai aukštas. Būtent todėl svarbu aptarti būdus, kuriais bedarbiai gali skolintis.