Greitasis kreditas

Greitasis kreditas yra ko gero didžiausia 21 amžiaus finansinė inovacija, pakeitusi daugelio žmonių gyvenimus. Dabar žmonėms atsirado tokių galimybių, kurių jie neturėjo iki tol. Įsivaizduokite – jūs norite nusipirkti tam tikrą prekę ar paslaugą, kuriai pinigų dabar neturite, bet kuri padarytu jus be galo laimingu. Jei greitasis kreditas neegzistuotų, tuomet jūsų svajonė neišsipildytų, tačiau jam atsiradus, žmonės gali įgyvendinti savo svajones, sumokėdami už jas vėliau, kai turės pinigų.

Būtent greitieji kreditai yra atsakingi už daugybės žmonių svajonių išsipildymą. Tačiau jie ne tik suteikė galimybę žmonėms, kurie iki tol priėjimo prie paskolų neturėjo, skolintis, bet ir sukūrė galimybės  tą daryti itin greitai ir patogiai. Kadangi šioje rinkoje egzistuoja daugybė kreditorių, kurie vieni su kitais konkuruoja, jie stengiausi pritraukti kuo daugiau klientų. Vienintelis būdas tai daryti – siūlyti vis geresnes skolinimosi sąlygas. Būtent todėl greitasis kreditas yra suteikiamas vos per kelias minutes, o skolintis galite iš bet kur, turėdami tik mobilųjį telefoną su savimi.

Greiti kreditai

Greiti kreditai

Nors greitieji kreditai labai dažnai palengvina mūsų gyvenimus dėl jau išvardytų priežasčių, bet ir dėl daugybės kitų, kartais jie gali sukurti visiškai priešingą rezultatą. Dalis žmonių, kuriems greitasis kreditas atrodė ideali išeitis, vėliau gailėjosi jį pasiskolinę. Tai yra todėl, kad šie kreditai turi įvairiausių niuansų, kurie yra užslėpti ir nerodomi reklamose. Vienas iš jų – žvėriškai aukštos metinės palūkanų normos. Reklamose labai dažnai gali išgirsti, jog greitasis kreditas yra ne tik greitas ir patogus, bet dar ir pigus.

Jei esate skolinęsis iš banko, apie 5 ar 10 procentų metinių palūkanų gali atrodyti normalu – tikriausiai taip ir yra. Tačiau greitieji kreditai yra reklamuojami nurodant tik mėnesinias palūkanas, o žmonės, kurie nelabai supranta šio skirtumo, gali manyti, jog tai yra tas pats dalykas. Tačiau jei metinės banko paskolų palūkanos yra 5 procentai, o greitasis kreditas turi tokią pačią 5 procentų mėnesinę palūkanų normą, tuomet pastarojo metinės palūkanos gali viršyti net šimtą procentų! Kitaip tariant, toks kreditas gali būti kone 20 kartų brangesnis už paprastą paskolą! Tik žmonės su patirtimi, nuovokumu ar ekonominėmis žiniomis gali pastebėti ir suvokti tokį skirtumą. Bet daugybė žmonių, kurie skolinąsi greitąjį kreditą, to nesuvokia ir pasimauna ant šio kabliuko. Būkite atsargūs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *