Tag Archives: kreditai internetu

Greita paskola nedirbantiems asmenims neišduodama dėl esamos tvarkos

greita paskola nedirbantiemsNei viena greita paskola nedirbantiems asmenims nesuteikiama – išimtys gali kreditoriams atnešti gana daug žalos, nes už tai jie gali gauti dideles baudas. Nedirbantiems asmenims šiuo metu rekomenduojama vengti skolinimosi, nes tai tiesiog bus laiko gaišimas. Nedirbantys asmenys neturi teisės gauti jokių vartojimo kreditų, nes paprasčiausiai jų finansinė padėtis neleis jiems vykdyti įsipareigojimų dėl esamo pajamų trūkumo. Jeigu norite gauti papildomų pajamų, tai jokiu būdu nereikėtų galvoti apie skolinimąsi, nes tai gali ir pakenkti. Bedarbiams asmenims jokia greta paskola negali būti išduodama kredito įstaigų, tačiau reikia pabrėžti, kad tam tikrais atvejais galima rasti ir kitokių kreditorių, kurie paskolins pinigų.

Paskolų refinansavimas internetu tai – skolų perkėlimas kitur

paskolu refinansavimas internetuKiekvienam reikia žinoti, kad paskolų refinansavimas internetu yra tiesiog tas patas kas skolų perkėlimas į kitą kredito bendrovę, bet nereikia manyti, kad šia paslauga gali pasinaudoti visi turinys įsiskolinimų kitoms finansų įstaigoms. Refinansavimui taikomas tas pats mokumo vertinimo reikalavimas, todėl refinansavimo paskolas šiuo metu gauna ne visi. Apskritai kalbant, reikėtų paminėti, kad refinansavimo paskolos dažniausiai nėra suteikiamos t.y. paskolos suma nepasiekia kliento. Taip yra dėl to, jog refinansavimo procedūra yra kiek kitokia nei imant įprastą vartojimo kreditą internetu. Kredito bendrovė, kuri sutinka refinansuoti paskolas, tiesiog sumoka kreditus, kuriuos asmuo ėmė kitose bendrovėse. Tiesa, neretai kai kurios įmonės ir išduoda tokias paskolas patiems asmenims.

Greitasis kreditas yra populiariausia finansinė paslauga

greitasis kreditasLietuvoje greitasis kreditas yra viena aktualiausių finansinių paslaugų vien dėl brukamos reklamos – šią paslaugą kredito bendrovės reklamuoja beveik visur. Gaila, tačiau reklamose ne visada skelbiama visa pagrindinė informacija apie pasiūlymus. Dažniau galima matyti tik šūkius ir raginimus imti paskolas. Blogiausia tai, kad šios įmonės nepabrėžia kas laukia klientų, jeigu jie negrąžins skolų laiku. Negrąžinimas visada sukelia skaudžias pasekmes, todėl gerai pagalvokite ar šia paslauga verta pasinaudoti. Viską gerai apgalvoti reikia ir dėl to, kad už siūlomus kreditus jūs sumokate daug – internete paskolos yra vienos brangiausių. Kiekviena paskola internetu suteikiama su nedidesne nei 150 procentų bendra vartojimo kredito kainos metine norma.