Greitasis kreditas yra populiariausia finansinė paslauga

greitasis kreditasLietuvoje greitasis kreditas yra viena aktualiausių finansinių paslaugų vien dėl brukamos reklamos – šią paslaugą kredito bendrovės reklamuoja beveik visur. Gaila, tačiau reklamose ne visada skelbiama visa pagrindinė informacija apie pasiūlymus. Dažniau galima matyti tik šūkius ir raginimus imti paskolas. Blogiausia tai, kad šios įmonės nepabrėžia kas laukia klientų, jeigu jie negrąžins skolų laiku. Negrąžinimas visada sukelia skaudžias pasekmes, todėl gerai pagalvokite ar šia paslauga verta pasinaudoti. Viską gerai apgalvoti reikia ir dėl to, kad už siūlomus kreditus jūs sumokate daug – internete paskolos yra vienos brangiausių. Kiekviena paskola internetu suteikiama su nedidesne nei 150 procentų bendra vartojimo kredito kainos metine norma.

Jums apie šias paskolas reikia pasidomėti ir žinoma – tai daryti turite neatmestinai. Blogiausia tai, kad vartotojai informacijos neranda ir todėl, kad atnaujinami įstatymai bei įvairios nuostatos dažnai tą informaciją keičia. Tai reiškia, kad kartais klientai randa ir senos informacijos likučius, kurie jau yra nebeaktualūs. Ieškokite informacijos tik per įstatymų projektus t.y. įstatymų leidiniuose arba institucijų interneto svetainėse.

Rinkdamiesi paskolų pasiūlymus, kai kurie klientai klysta manydami, kad jie pajėgs sumokėti visą įmoką per vieną mėnesį. Štai kodėl dažnai kreditų paraiškos yra atmetamos. Taip nutinka dėl paprastos priežasties – kreditorius vertina mokumą ir jo metu nustato ar iš kliento gaunamų pajamų liks reikalinga suma kredito padengimui. Jeigu iš informacijos ir skaičiavimų kreditorius mato, kad pajamos per menkos, tai jis paskolos nesuteikia ir paraišką tiesiog atmeta. Rečiau kredito paraiškos atmetimų pasitaiko tuomet, kada klientas ima ilgalaikę paskolą – ji mokama mažesnėmis dalimis, todėl pagal gaunamas pajamas, dauguma klientų gali kreditus mokėti laiku.

Išvengti teismų bei skolų išieškotojų jūs galite tik tokiais atvejais, jeigu patys bendrausite su paskolų teikėju. Jums reikia patiems informuoti kreditorių iš anksto, jog šis galėtų pažiūrėti kuo gali padėti. Dažniausiai esant bėdai, paskolų teikėjai leidžia pratęsti terminą. Žinoma, pratęsimas nėra nemokamas – tenka sumokėti nedidelį mokestį. Kartais ir pratęsimo mokesčiai būna dideli – jie tokie būna tik toms paskoloms, kurių sumos yra milžiniškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *