Tag Archives: baidares

Asmeninė fotosesija plaukiant baidarėmis

Asmenine fotosesija su baidarėmisAsmeninė fotosesija traukia ne vieną žmogų, tačiau tipiška, jau kažkur matyta fotosesija neatrodo taip patraukliai, norisi kažkaip išsiskirti, siekiant, jog Jūsų nuotraukos Jus džiugintų kur kas labiau. Vienas iš variantų – fotografuotis plaukiant baidarėmis.

Darbo dienomis baidarėmis plaukti apsimoka

Vasara – puikus metas pasidžiaugti gamta ir paplaukioti baidarėmis. Įtemtas darbo ritmas dažnai vargina ir norisi nuo viso to atsiriboti. Vandens šniokštimas, medžių ošimas ir kiti natūralios gamtos garsai leis atsipalaiduoti ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Tačiau pastaruoju metu baidarės patapusi itin populiaria pramoga, dėl to planas pasprukti nuo žmonių gali nepavykti dėl didelio baidarininkų srauto, taip pat baidarių nuoma ne tokia lengva užduotis kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Poilsis užsienyje ar Lietuvoje?

Jau kurį laiką vyrauja nuomonė, kad poilsis užsienio kurortuose gerokai pigesnis nei prie Baltijos jūros Lietuvoje, tačiau poilsį nebūtina suprasti tik kaip drybsojimą paplūdimyje. Tai gali būti ir baidarių nuoma įvairiomis Lietuvos upėmis, ir pasivažinėjimas dviračiu ir net pažintinė ekskursija po kitus Lietuvos miestus, tereikia pasitelkti savo fantaziją.