Tag Archives: baidariu nuoma

Šylantys orai kviečia pramogauti

Kalendorinis pavasaris ir po truputį kylanti temperatūra primena, jog jau tuoj tuoj eisim iš namų, daugiau laiko leisime gamtoje, mėgausimės ilgesniais vakarais ir galimybe šiltas striukes ar paltus palikti spintoje, įsispirti į batus ir eiti pro duris. O ten mūsų jau laukia įvairiausios pramogos.

Plaukiant būtina pasirūpinti savo saugumu

Vasaros metu žmonės masiškai traukiai prie ežerų, upių ir vienintelės Lietuvos krantus skalaujančios Baltijos jūros. Tačiau vanduo ne tik atgaivina karštomis dienomis ir sukuria ramybės jausmą, bet ir kelia nemažai pavojų, būtina rūpintis savo saugumu.

Darbo dienomis baidarėmis plaukti apsimoka

Vasara – puikus metas pasidžiaugti gamta ir paplaukioti baidarėmis. Įtemtas darbo ritmas dažnai vargina ir norisi nuo viso to atsiriboti. Vandens šniokštimas, medžių ošimas ir kiti natūralios gamtos garsai leis atsipalaiduoti ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Tačiau pastaruoju metu baidarės patapusi itin populiaria pramoga, dėl to planas pasprukti nuo žmonių gali nepavykti dėl didelio baidarininkų srauto, taip pat baidarių nuoma ne tokia lengva užduotis kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Laivo nuoma laisvalaikiu – puikus būdas pasijusti kitaip

Neryje plaukiojantys laivai dažnai patraukia ne vieno vilniečio ir sostinės svečio dėmesį. Tačiau nebūtina vien tik žiūrėti, visai nesunkiai šią pramogą savo laisvalaikiu galima išmėginti, kadangi laivo nuoma gali būti ir visai trumpalaikė, pavyzdžiui 1 – 3 valandų trukmės, todėl įmanoma net ir darbo dieną!

Poilsis užsienyje ar Lietuvoje?

Jau kurį laiką vyrauja nuomonė, kad poilsis užsienio kurortuose gerokai pigesnis nei prie Baltijos jūros Lietuvoje, tačiau poilsį nebūtina suprasti tik kaip drybsojimą paplūdimyje. Tai gali būti ir baidarių nuoma įvairiomis Lietuvos upėmis, ir pasivažinėjimas dviračiu ir net pažintinė ekskursija po kitus Lietuvos miestus, tereikia pasitelkti savo fantaziją.