Category Archives: Darbuotojų atranka

Trys puikūs europietiški miestai studentams, mokantiems anglų kalbą

Nusprendėte, kad norėtumėte kokį semestrą ar ištisus metus studijuoti kokioje nors Europos šalyje, tačiau jaučiate, kad jūsų ribotas užsienio kalbų žinojimas gali pakišti koją? Dauguma studentų jaučiasi limituoti mokėdami tik anglų kalbą, tad jų nuomone tai susiaurina pasirinkimą renkantis Europos šalį. Niekada nėra vėlu išmokti naujos kalbos, tačiau vertėtų žinoti, kad yra įvairių šalių, kuriuose pakanka tik anglų kalbos.

Darbuotojams keliami tikslai

Darbuotojai, skirtingai nei verslininkai, sau tikslų nesikelia. Jie pratę, kad išdirbio normas nustatytų darbdaviai. Bet tikslų kėlimas yra labai slidus reikalas, kadangi iškėlus labai aukštus reikalavimus, kurių nepasiektų nei pats geriausias darbuotojas neįvykdo, galima tikėtis darbuotojų apatiškumo ir pasyvumo darbe. Tai yra jie nuleis rankas, praras motyvaciją iš vis dirbti.

Darbuotojų atranka, vykdymas

Ieškant darbuotojo, gautas kandidatų sąrašas tai tik darbuotojo atrankos sunkiausios dalies pradžia. Dabar iš krūvos gyvenimo aprašymų Jums reikės atrinkti tinkamiausią. Poras patarimų, kaip tai padaryti:

Darbo skelbimas. Ką nurodyti?

Tikriausiai visus beieškančius darbuotojo kankina klausimas: kaip paruošti gerą darbo skelbimą, kad pritraukti specialistą kuo geriau atitinkantį darbo vietos reikalavimus? Ir šis klausimas nebe reikalo yra svarbiausias. Nes verslo rezultatai glaudžiai priklauso nuo kiekvieno darbuotojo sugebėjimų, įgūdžių bei savybių tam tikrai užduočiai.