Greita paskola nedirbantiems asmenims neišduodama dėl esamos tvarkos

greita paskola nedirbantiemsNei viena greita paskola nedirbantiems asmenims nesuteikiama – išimtys gali kreditoriams atnešti gana daug žalos, nes už tai jie gali gauti dideles baudas. Nedirbantiems asmenims šiuo metu rekomenduojama vengti skolinimosi, nes tai tiesiog bus laiko gaišimas. Nedirbantys asmenys neturi teisės gauti jokių vartojimo kreditų, nes paprasčiausiai jų finansinė padėtis neleis jiems vykdyti įsipareigojimų dėl esamo pajamų trūkumo. Jeigu norite gauti papildomų pajamų, tai jokiu būdu nereikėtų galvoti apie skolinimąsi, nes tai gali ir pakenkti. Bedarbiams asmenims jokia greta paskola negali būti išduodama kredito įstaigų, tačiau reikia pabrėžti, kad tam tikrais atvejais galima rasti ir kitokių kreditorių, kurie paskolins pinigų.

Greita paskola nedirbantiems asmenims neišduodama dėl prastos tokių asmenų finansinės būklės.

Jeigu asmuo pateikia kredito paraišką net negaudamas jokių pajamų iš darbo santykių ar kažkokios ekonominės veiklos, tai kredito įstaiga bus priversta atmesti tokio asmens paskolos paraišką. Taip yra dėl to, kad mokumo vertinimo nuostatų turi laikytis kiekvienas kreditorius, kuris yra įtrauktas į viešą kreditorių sąrašą. Jeigu mokumo vertinimo nuostatų nesilaikoma visai ar iš dalies, tai kredito bendrovė yra baudžiama bauda bei įspėjimu. Sekantys tokie pažeidimai gali baigtis ir kreditoriaus licencijos atėmimu, o tai uždraustų jam toliau vykdyti vartojimo kreditų teikimo veiklą.

Pabrėžtina, kad greita paskola nedirbantiems neišduodama ne dėl to, kad to nenori kreditoriai, o dėl to, kad už tokių kreditų išdavimą paskolų teikėjai yra baudžiami baudomis ar tesės verstis veikla atėmimu.

Greita  paskola nedirbantiems asmenims gali būti suteikiama privačiai.

Jeigu vis dėlto bandote ieškoti būdų kur gauti kreditą, tai jums reikėtų dairytis ne į paprastas vartojimo kreditų bendroves, o tiesiog turėtumėte ieškoti privačių pinigų skolintojų. Tai fiziniai asmenys, kurie galbūt jums paskolins tam tikrą sumą. Žinoma, nereikėtų galvoti, kad iš jų paskolą gausite lengvai. Greita paskola nedirbantiems tokių kreditorių dažniausiai išduodama pasirašant vekselį arba kažkokią turto įkeitimo sutartį, nes tai yra garantija, jog vėliau skolą grąžinsite arba tiesiog bus paimtas jūsų įkeistas turtas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *