Būtina žinoti priežastis, kodėl nesiseka

Pastaruoju metu tapo ypač populiarios įvairios sėkmės istorijos, asmeninio tobulėjimo kursai ir kitos motyvacijos priemonės, skatinančios žvelgti į ateitį, tačiau yra būtina sužinoti savo nesėkmės priežastis, priešingu atveju vargu ar pavyks išvengti tų pačių klaidų, kadangi šios gali slėptis įvairiausiuose žingsniuose, net jei atrodo, kad tai Jūsų varomoji jėga. Tokia situacija yra tiek versle, tiek žaidžiant pokerį ar meilės reikaluose.

Stebint finansus pravartu žymėtis savo pajamas bei išlaidas, suskirstyti jas pagal kategorijas. Tam puikiai tinka įvairios finansų valdymo bei stebėjimų programos, galima naudoti sąsiuvinį ar kitas priemones. Tuo tarpu pokerio žaidimą geriausia stebėti su specialia programine įranga. Mes rekomenduojame PokerTracker 4 programą, kurią naudoja bei gali rekomenduoti ir šio žaidimo profesionalai.

PokerTracker 4 yra atnaujinta puikios programos versija, leidžianti pastebėti savo klaidas pokerio žaidime, taip pat, pasižymint ar automatiškai pažymint tam tikrus žaidėjus, suskirstant juos pagal jų žaidimo tipą. Trumpai tariant, tai programa, kurią privalu turėti kiekvienam aktyviam pokerio žaidėjui, norinčiam maksimaliai sumažinti pralaimėjimo riziką ir padidinti išlošiamų pinigų kiekį.

Naudodamiesi PokerTracker 4 pokerio žaidimo stebėjimui, finansinėmis programomis savo biudžetui sekti galite pasiekti labai gerų rezultatų, tačiau ne viskas taip lengva kuomet kalba pasisuka apie meilės reikalus, kur jokia programinė įranga Jums nepasakys, kodėl į pasimatymą kviečiama mergina atsisakė ar kodėl klube pasiūlius gėrimą sulaukėte neigiamos reakcijos. Čia reikia save stebėti, žymėtis kiekvieną smulkmeną ir bandyti pastebėti tendenciją. Jei žymėsite net ir mažiausias smulkmenas savo bandymuose užmegzti pokalbį, tačiau niekaip nerasite priežasties, susitarkite su šių reikalų specialistais, kurie padės Jums rasti nesėkmių priežastis, tam tikras tendencijas.

Žinodami, dėl kokių priežasčių nesiseka, kodėl nekyla pajamos, o išlaidos viršija vidutines Jūsų draugų išlaidas, gavus atsakymą iš PokerTracker 4 kodėl net ir su, atrodytų, geromis kortomis pralaimite krūvą pinigų galėsite padaryti išvadas ir pradėti gyventi sėkmingiau, pelningiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *