Žaliuzių įsigijimas iš užsienietiškų el. parduotuvių

zaliuzesBaigėte namų remontą ir dabar derinate interjero detales? Labiausiai galvos skausmą kelia užuolaidos bei žaliuzės (angl. – roller blinds)? Jų kaina priklauso nuo tipo. Šiuo metu internete galite įsigyti pačias įvairiausias žaliuzes bei užuolaidas, kurios bus nesunkiai suderinamos su bendru namų interjeru. Tiesa, žaliuzių bei užuolaidų kainos priklauso ne tik nuo jų dydžio bei medžiagų, bet ir nuo rūšies. Vienos žaliuzės atsiveria vertikaliai, kitos – horizontaliai. Taipogi daug ką lemia stilius. Jeigu norite žaliuzes bei užuolaidas namams įsigyti už kuo mažesnę kainą, tuomet internete dairytis turėtumėte pirmiausiai. Tai liečia ne tik lietuviškas, bet ir užsienietiškas el. parduotuves.

Pirmiausia derėtų nuspręsti kokias žaliuzes ar užuolaidas naudosite – vertikalias ar horizontalias. Vertikalios žaliuzės (angl. – vertical blinds) veikia panašiai kaip ir horizontalios. Jos atitraukinėjamos naudojant tą patį mechanizmą, tačiau pats užskleidimas vyksta horizontaliai. Taipogi pabrėžtina, kad horizontalios žaliuzės yra sudarytos iš dalių, o štai vertikalios gali būti tiek vientisos, tiek ir kelių dalių. Kaip bebūtų, viskas priklausys nuo jūsų pasirinkimo.

Jeigu jums labai svarbu, kad žaliuzės derintųsi su namų interjeru, tuomet tikrai nereikėtų manyti, kad vien tik lietuviškos el. parduotuvės turės ką pasiūlyti. Mažesnes kainas ir platesnį pasirinkimą gali pasiūlyti ir užsienietiškos el. parduotuvės. Jums tik reikia žinoti tikslius žaliuzių vertimus ir tiek. Juos esame nurodę skliaustuose. Naudojantis Google paieškos sistema, tiesiog suveskite žaliuzių pavadinimus ir tuomet gausite nuorodas į el. parduotuves, kuriose ir raiste viską.

Tiesa, anglų kalbos žinios yra būtinos, nes vis dėlto – reikės išsiaiškinti kokie yra pristatymo terminai, kainos ir kiti reikalavimai. Kai kurios užsienyje įsikūrusios el. parduotuvės netgi nesiūlo tarptautinio pristatymo, todėl tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl teks skirti daugiau laiko paieškoms.

Kaip bebūtų, jeigu norite didesnio pasirinkimo, tuomet tikrai nevalia atsiriboti nuo užsienyje veikiančių el. parduotuvių, nes vis dėlto – kai kurios iš jų siūlo labai pigų pristatymą, kuris trunka vos kelias dienas. Rinkdamiesi lietuviškas el. parduotuves, galite taipogi rasti naudingų pasiūlymų, tačiau tai nereiškia, kad pasirinktos žaliuzės tikrai derinsis prie interjero.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *