Visiems lietuviams patinka krepšinio naujienos

 

Taip, pavadinimas skamba per daug netikroviškai – krepšinio naujienos nėra tas dalykas, kuris domintų visus tris milijonus mūsų šalies žmonių. Vis tik jos užima tvirtą vietą mūsų gyvenime.

Galbūt daugiausiai lietuvių įsijungę kompiuterį lekia tikrinti didžiausių naujienų portalų, kur sužino apie visą pasaulį. Antroje vietoje manyčiau būtų krepšinio mylėtojai, norintys sužinoti visas naujienas apie šį žaidimą.

Didžiausių krepšinio portalų vardinti net neverta – juos žino visi. Ten galima rasti visko – interviu, įdomių straipsnių, analizių, naujienų apie komandų, rinktinių rezultatus, žaidėjų „transferių“ naujienos.images

Pamažu atsiranda ir nauja atšaka – linksmos, įdomios naujienos. Jos didžiausiuose portaluose turi savo pavadinimus – „Krepšinis kitaip“, „Muilas“ ir t.t. Šiose skiltyse skaitytojams pristatoma nerimtoji krepšinio pusė.

Tačiau yra portalas, visa tai vienijantis. Crazysport.lt – rasite visus su krepšiniu susijusius prikolus, pokštus, keistenybes bei apskritai gražius epizodus. Svarbiausia, jog čia neišvysite tokių klipų kaip „Sabą kalbina tūpas žurnalistas“ ir t.t. Čia naujienos atnaujinamos beveik kasdien ir aprašomi tik karščiausi, o ne kelių metų senumo įvykiai.

Tuo pačiu peržvelgsite ir kitus įdomius dalykus, nes čia pateikiamos ne tik krepšinio, bet ir sporto naujienos. Įdomių straipsnių ras futbolo, teniso, ledo ritulio ir kitų sporto šakų aistruoliai.

Statistika rodo, jog nerimtojo sporto naujienos Lietuvoje vis labiau populiarėja, tad kodėl nepasinaudojus proga viską pamatyti vienoje vietoje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *