Sunkumai, kurie kyla anapilin iškeliavus artimam žmogui

Kaip bebūtų gaila, tačiau anksčiau ar vėliau kiekvienam žmogui tenka susidurti su labai sudėtinga ir skaudžia situacija, kuomet tenka atsisveikinti su artimu žmogumi. Tai yra skaudu ir sunku, tačiau jei anapilin iškeliavo jums labai artimas ir svarbus žmogus, tikriausiai jo laidotuvėmis teks rūpintis taip pat jums, o tai reiškia, kad susidursite su dar sudėtingesne situacija, kuriai spręsti reikės pasitelkti daug vidinių jėgų, valios pastangų ir stiprybės. Kaip bebūtų, tai yra neišvengiama, todėl jei jūs norite, kad jūsų miręs artimasis būtų palaidotas taip, kaip pridera – pasistenkite kaip įmanoma labiau susikaupti ir susitelkti ties pagrindinėmis užduotimis ir jų įgyvendinimu. Ir nors nebus paprasta, jūs tikrai pajėgsite viską atlikti nepriekaištingai. O tuo atveju, jei nesate vieni, visuomet pagalbos galite kreiptis ir į savo giminaičius ar draugus, kurie jums galėtų padėti ne vieną užduotį išspręsti kur kas lengviau ir efektyviau.

KapinistasŽinoma, dažniausiai pradedama nuo laidojimo namų paieškos. Jei gyvenate Vilniuje ir jūsų anapilin iškeliavęs artimasis taip pat bus laidojamas šiame mieste, galite būti tikri, kad galėsite rinktis iš labai didelės gausos skirtingų laidojimų namų. Tai reiškia, kad nesunkiai rasite tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad tuomet, kai pasirinksite laidojimo namus, jums reikės nupirkti karstą, pasirūpinti velionio drabužiais, nupirkti vainikus, užsakyti šarvojimo salę, pasirūpinti mišiomis ir kapinėse paskirta kapaviete. Jei iš anksto nežinote, kur galės būti laidojamas velionis, jums reikės kapo vietą išpirkti. Kai tai padarysite ir bus iškasta kapo duobė bei palaidotas velionis, laidotuvės baigsis, tačiau tai nereiškia, kad laidotuvėmis pasibaigs ir visi kiti svarbūs darbai. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip pasirūpinsite kapavietės būkle. Trumpiau tariant, reikės sutvarkyti kapavietę ir pastatyti paminklą. Įpratai paminklas ant kapo statomas po laidotuvių praėjus vieneriems metams, tačiau paminklo gamybos darbus galite užsakyti ir anksčiau, tokiu būdu palengvindami reikiamų užduočių sprendimą.

Patarimais dalinasi Kapinistas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *