Skalbimo mašinų remontas Vilniuje: ką galiu padaryti pats?

skalbimo mašinų remontas Vilniuje

Sprendimas, kuris visuomet neduoda ramybės – taisyti seną, ar geriau nusipirkti naują skalbimo mašiną? Įrodyta, jog tikrai nėra reikalinga išleisti dar daugiau pinigų technikai, kuri turi savo galiojimo laiką. Apytiksliais duomenimis, geros kokybės skalbimo mašnos ilgiausias veikimo laikas yra nuo 11 iki 13 metų, o šiam laikui įpusėjus ar besibaigiant, galite sulaukti nemalonių staigmenų, gedimų. Iš tiesų, remontuojant skabimo mašinas, jūs užtikrinate jų ilgiausią funkcionavimo laiką, tačiau nepaisant to, svarbu žinoti ir tai, kad remonto kaina neturėtų viršyti 50% naujos skalbimo mašinos kainos. Kitaip tariant, remontuodami skalbimo mašinas įsitikinkite, jog nepermokate ir remontas nekainuos jums tiek, kiek gali kainuoti pusė naujos skalbimo mašinos. Be to, skalbimo mašinų remontas Vilniuje primena, jog kai kuriuos skulkius skalbimo mašinos gedimus galima pataisyti ir savarankiškai.

 

7 gedimai, kuriuos gali įveikti pats

  1. Triukšmas. Jūsų skalbimo mašina dirba garsiau nei anksčiau. Patikrinkite skalbimo mašinos būgną, kad jo tarpuose ar skylese nebūtų išbyrejusių smulkių objektų. (monetų, sagų ar kt.) Jei taip nėra, skalbimo mašinų remontas Vilniuje padės išspręsti šią problemą.

 

  1. Praleidžia vandenį. Vandens išsiliejimas į išorę paprastai atsiranda dėl įtrūkių ištekėjimo žarnoje. Patikrinkite vandens žarnų prijungimus, kad jie būtų taisyklingai įtvirtinti, ir įsitikinkite ar žarnose nėra įtrūkimų.

 

  1. Neatsidaro skalbimo mašinos durys. Paprastai tai nutinka dėl kelių priežasčių: užsikirtusi durelių vidinė spyna, sugedęs įtaisas, kuris tikrinana diržo judėjimą, ne visiškai išbegęs vanduo ir kt.

 

  1. Skalbimo mašina neįsijungia. Visų pirma, reikėtų patikrinti maitinimo tinklą, taip pat, ar nėra dingusi elektra. Jei skalbyklė nustojo veikti prieš pereidama į kitą skalbimo ciklą, galimai,  suveikė įrenginio perkrovos saugiklis.

 

  1. Drabužiai išskalbti blogai. Išimdami skalbinius pastebite, jog ant jų yra likę miltelių apnašos. Tai yra signalas, jog jūsų skalbyklei reikalinga profesionali pagalba, tačiau galite patikrinti vandens žarnas, ar jos nėra užspaustos.

 

  1. Po skalbimo lieka vandens. Jei skalbimo mašinoje ar ant drabužių lieka vandens, reikėtų patikrinti, ar skalbėte ne per didelį kiekį drabužių. Patikrinkite maksimalų leidžiamų skalbinių svorį. Kita galima priežastis – išleidimo žarna, kuri gali būti užspausta, todėl vanduo negali ištekėti.

 

  1. Skalbimo mašina vibruoja. Per didelis vibravimas yra tiesiogiai susijęs su grindų paviršiumi ar netinkamai sureguliuotomis skalbyklės kojelėmis. Skalbimo mašiną reikėtų pastatyti ant tvirto ir lygaus pagrindo.

 

 

Iškilus rimtesnėms problemoms ar nepavykus įveikti šių, patartina kreiptis į profesionalus. Nerekomenduojama ardyti skalbimo mašinų pačiam, neatsukinėkite rėmų ir nedėkite papildomų įrenginių į vidų. Tokios jūsų pastangos gali dar labiau pabloginti esamą situaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *