Randų šalinimas

randu salinimasDėl randuotos odos kenčia daug žmonių – vieni turi vieną kitą ant veido, o kiti jaučia diskomfortą dėl labai didelio kiekio randų, kurie atsirado dėl kažkokių ligų ar tiesiog spuogų. Visi randai gali būti pašalinami specialiomis technologijomis, kurias naudoja patikimos klinikos. Randų šalinimas gali būti atliekamas tiek mažus randus turintiems žmonėms, tiek ir didžiulius randus po Cezario pjūvio gavusioms moterims. Šią procedūrą turite gerai išstudijuoti, nes bene svarbiausias akcentas yra tas, jog ne visus randus pavyksta pašalinti 100 procentų. Kai kurie randai yra sušvelninami t.y. sumažinamas jų ryškumas bei dydis.

Specialistai visada prieš procedūrą imasi apžiūros. Jos metu jūs gausite visą reikalingą informaciją tiek apie procedūrą, tiek ir apie galimus rezultatus. Tai reiškia, kad gydytojas jums iškart pasakys ar randas bus panaikintas visiškai ar vis dėlto bus sumažinamas jo matomumas. Vieni randai yra gilesni, kiti yra iškilę (operaciniai pjūviai), todėl kiekvieno žmogaus situacija gali būti skirtinga. Jokiu būdu neturėtumėte tikėtis, kad randas per kelias dienas visiškai išnyks. Matote, randų naikinimo metu dažniausiai naudojamos lazerinės technologijos ir po procedūros pacientui gali susidaryti šašai. Jie turės užgyti. Viskas priklauso nuo jūsų odos tipo – kuo greičiau užgyja šašai, tuo greičiau galite mėgautis rezultatais. Turbūt jau pradėjote suprasti – po procedūros gali tekti laukti kelias savaites arba mėnesius, jog pasimatytų pirmieji rezultatai.

Visiškai randų panaikinti nebus galima tuo atveju, jeigu randas bus gilus arba per daug iškilęs. Trumpai tariant, tam gali prireikti net kelių tokių lazerinių procedūrų. Žinoma, jos atliekamos per ilgą laikotarpį. Po pirmos procedūros turi praeiti keli mėnesiai, jog oda būtų visiškai atsigavusiu po pirmosios procedūros, o paskui jau galima galvoti ir apie pakartotinę.

Jums reikia žinoti tai, kad randų šalinimo procedūrai reikės pasiruošti, todėl tos vietos, kurią pasieks lazerinės technologijos, negalėsite tepti jokiais kremais, turėsite saugoti nuo saulės spindulių ir t.t. Po procedūros ta vieta taip pat turės būti prižiūrima – bus išrašomi specialūs tepalai ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *