Prezervatyvai DUREX – tikrai geriausi?

prezervatyvai durexLytinių santykių metu naudojamos priemonės kelia nerimą dėl galimų pasekmių? Labiausiai nerimauti turėtumėte atsitiktinio sekso metu, jeigu partneris nėra pažįstamas. Naudojant nekokybiškus prezervatyvus smarkiai rizikuojama užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, todėl turėkite galvoje, kad prezervatyvai DUREX yra viena pagrindinių išeičių išvengti tų nemalonumų. Be abejo, kai kurie sakys, jog ir paprasti pigūs prezervatyvai gali apsaugoti, tačiau turite žinoti, kad tie pigūs gaminiai, dažniausiai gaminami iš pigių medžiagų, o tai reiškia, kad tokie prezervatyvai bus lengvai plyštantys sekso metu. DUREX prezervatyvai ne veltui laikomi patvariausiais, tuo labiau, kad jų kaina nėra jau tokia ženkliai besiskirianti nuo kitų gaminių. Aišku, perkant prezervatyvus prekybos centruose, galima matyti, kad kainos tikrai nekelia šypsenos, tačiau juk yra kitų vietų, kur tuos prezervatyvus jums būtų galima įsigyti pigiau.

Kalba eina apie internetinių parduotuvių pasiūlymus. Tie, kurių lytinis gyvenimas yra itin audringas ir aktyvus, turėtų prezervatyvais rūpintis iš anksto, o tai reiškia, kad juos pirkti reikėtų kuo didesniais kiekiais. Paprasčiausiai, tokiu būdu bus galima sumažinti išlaidas, nes šie prezervatyvai didesniais kiekiais parduodami mažesnėmis kainomis. Tai liečia tik tuos atvejus, kuomet šias apsaugos priemones pirktumėte internetu. Prekybos centruose jūs apskritai neturėtumėte tikėtis jokių nuolaidų didesniais kiekiais, nes ten jie nėra siūlomi – matysite tik įprastas prezervatyvų pakuotes ir tiek.

Internetinės prezervatyvų parduotuvės siūlo apsaugos priemones pirkti ne tik po vieną ar kelis vienetus, nes siūlomi ir rinkiniai, kuriuose prezervatyvų bus tiek, jog užtek vos ne visam mėnesiui. Geriausia tai, kad tokie kiekiai leidžia sutaupyti pinigų, nes kainos būna žymiai mažesnės nei perkant po atskirus vienetus. Jūs patys galite susidaryti tokius rinkinius. Tai reiškia, kad patys galite internete rinktis norimų rūšių prezervatyvus didesniais kiekiais, o pardavėjas galbūt dėl to padarys ir nuolaidą. DUREX prezervatyvus naudojantys vyrai žino, kad tai geriausia apsauga, tačiau reikia žinoti, kad šio prekinio ženklo gaminiai siūlomi pagal įvairias kategorijas – yra prezervatyvų, kur lubrikantai sukelia didesnį malonumą, yra ir kitokių gaminių, tad jums lieka tik gerai pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *