Pirties nuoma

Poilsiui ir atostogoms dabar nebūtina rinktis kažkokias keliones į egzotinius kraštus – Lietuvoje taip pat yra vietų, kuriose galėtumėte ramiai pailsėti, o svarbiausia – galite sumažinti ir visas poilsio išlaidas. Jūs galite pasinaudoti pirties nuoma, kuri įprastai yra pasirenkama ir su visa sodyba. Sodybose esančios pritys yra skirtingos t.y. kiekviena sodyba gali pasiūlyti ir skirtingą paslaugų paketą. Būtent kaimo turizmo sodybose jūs galėtumėte pailsėti neleidžiant daug pinigų, nes mūsų šalyje tokių vietų poilsiui yra vos ne kiekviename mieste. Norintiems sumažinti savo poilsio išlaidas siūlytume rinkti būtent pirties nuoma su visa sodyba.

Būtina žinoti, kad poilsiui skirtos vietos yra nurodomos kataloguose kiek kitaip. Tai reiškia, internete atsidarę kurį nors sodybų katalogą, turite jame vesti aiškius kriterijus. Sodybos yra skirstomos pagal dvi kategorijas – šventėms ir poilsiui. Kai kurie katalogai nurodo ir būtent pirtis, todėl čia jau patiems reikėtų detaliau apžiūrėti kiekvieną katalogą. Galbūt pirčių katalogas jums bus aktualesnis – taip sutaupytumėte nemažai laiko, nes čia būtų lengva atsirinkti vietas pagal norimus kriterijus.

Pirtys šventėms ir poilsiui yra kiek besiskiriančios. Pirmiausia, šventinės vietos dažniausiai pabrėžia, kad pirtis yra tik dalinė paslauga – galima nuomotis ir visą šventinę vietą. Paprasčiausiai, tokios pirtys, kurios yra skirtos šventėms, dažniausiai yra nuomojamos su visu šventiniu plotu, kuriame yra pokylių salė, stalai, visa reikalinga muzikos įranga ir t.t. Poilsiui skirtos pirtys yra kiek kitokios – jos gali būti nuomojamos tiek su miegamaisiais numeriais, tiek ir be jų. Viskas priklauso nuo vietos pasirinkimo. Būtina pabrėžti, kad kai kurios pirtys poilsiui yra nuomojamos tik valandomis, o kitos – paromis. Paromis nuomojamos pirtys dažniausiai yra skirtos ilgalaikiam poilsiui, todėl tokioje vietoje jūs ko gero rasite ne tik pirtį, bet ir kitas pramogas. Dažniausiai tokios vietos yra ir su visu apgyvendinamuoju plotu, todėl čia reikėtų akcentuoti būtent sodybų nuomą – būtent jose dažniausiai ir pasitaiko tokios sąlygos.

Norintys pailsėti ramiai, turėtų rinktis kaimo turizmo sodybą, kuri yra įsikūrusi prie vandens telkinio  – tai būtų geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *