Paskolų refinansavimas padės grąžinti senas skolas

paskolu refinansavimasKeblioje situacijoje dėl skolų atsidūrėte ir jūs? Creditus.lt įklimpusiems į skolas pataria domėtis paskolų refinansavimu. Mat, tai yra bene vienas iš pagrindinių būdų žaibiškai spręsti vėluojančių įsiskolinimų apmokėjimų problemas. Šios finansinės paslaugos pagrindinis principas – sumažinti asmens turimų įsiskolinimų sumą, jog vėliau asmuo galėtų įmokas mokėti lengviau. Nors ši paslauga nėra prieinama visiems, vis tiek rekomenduojama atidžiai domėtis paskolų refinansavimo galimybe.

Paskolų refinansavimas visiems vartotojams gali būti prieinamas tik po kreditingumo įvertinimo.

Gaila, tačiau ne visiems įsiskolinusiems asmenims galima gauti refinansavimą. Tai paslauga, kuri prilyginama eiliniams vartojimo kreditams. Juk žinote, kad šiuo metu vartojimo paskolas išduoti bendrovės gali tik tokiu atveju, jeigu po kreditingumo vertinimo matoma, kad asmuo tikrai galės vykdyti įsipareigojimus? Tai su paskolų refinansavimu yra lygiai tas pats. Kai pateiksite paraišką dėl kreditų refinansavimo, tai pirmiausia kredito įstaiga turės patikrinti jūsų kreditingumą.

Įvertinus kreditingumą, ir paaiškėjus, kad asmuo negali vykdyti įsipareigojimų, jo paskola dėl refinansavimo tiesiog atmetama. Tiesa, vertėtų priminti tai, kad refinansavimo atveju kreditoriai naujos paskolos įmokų neprideda skaičiuojant 40 procentų ribą. Tas principas pritaikomas kiek kitokia tvarka, jeigu kalba eina apie refinansavimą. Paprastai kalbant, jeigu jums reikalingas paskolų refinansavimas, bet jau dabar esate pasiekę 40 procentų pajamų ribą skolų dengimui, tai refinansavimo paskola šią ribą gali sumažinti. Jeigu refinansavus skolas matoma, kad naujos įmokos sudarys mažiau 40 procentų pajamų, tai tada refinansavimas gali būti atliekamas.

Lietuvoje paskolų refinansavimas yra tas pats kas vartojimo paskola.

Nereikėtų susiklaidinti – paskolų refinansavimas yra tas pats, kas greitieji kreditai. Paprastai tariant, tai vartojimo paskolos, kurias išduoda kredito įstaigos. Pati paslauga suteikiama panašiai kaip ir visi kiti kreditai, tik esminis skirtumas tas, kad asmuo negauna tų pinigų – jie tiesiog pervedami kreditoriams. Taip pat refinansavimo atveju, kaip minėjome, taikomas ir kitoks kreditingumo vertinimas, kuomet kalba eina apie 40 procentų pajamų reikalavimą.

Įprastai paskolų refinansavimas galimas visiems, kurie yra atsakingi ir mokūs, turintys pajamų ir laiku grąžinantys skolas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *