Online filmai ne visur yra nelegalūs

online filmaiKiekvieną kartą įsijungę kažkokį filmą internete baiminatės, kad teisėsauga nesusektų jūsų? Patys nutuokiate, kad naudojatės nelegalių filmų portalų paslaugomis? Jeigu kyla baimė, tuomet reikėtų paieškoti kitokių tinklapių. Vis dėlto – Lietuvoje viena po kitos kuriasi specialios platformos, kur vartotojams leidžiama žiūrėti legalius filmus. Žinoma, tokios platformos turi savų pliusų, bet taipogi turi gana nemažai trūkumų, kurie vis dar yra sunkiai šalinami. Jeigu norite visada filmus žiūrėti legaliai ir dėl nieko nesibaiminti, tuomet pasidomėkite kas šiuo metu siūlo filmų peržiūras legaliuose portaluose. Trumpai tariant, jums reikia tik šiek tiek skirti laiko tinkamos platformos paieškai ir tiek. Kadangi Lietuvoje specialių ir legalių filmų platformų nėra labai daug, tai surasti tinkamą pasirinkimą nebus sudėtinga.

Dabar yra populiarėja specialios internetinės televizijos, kurios už tam tikrą mokestį leidžia žiūrėti įvairias laidas bei filmus per bet kurį įrenginį. Trumpai tariant, sumokėjus narystės mokestį, vartotojas gali žiūrėti filmus ir laidas tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek ir išmaniajame televizoriuje. Bėda ta, kad tie narsytės mokesčiai yra ganėtinai dideli. Jie siekia nuo kelių iki keliolikos eurų. Paprastam vartotojui tai yra gana nemaži pinigai ir tai galima laikyti vienu didžiausių tokių platformų trūkumų. Žinoma, yra ir kitas minusas – tokios platformos negali pasiūlyti labai didelio filmų pasirinkimo, todėl neretai vartotojai ieško alternatyvų ir renkasi nelegaliai veikiančias filmų svetaines.

Dabar online filmai gali būti žiūrimi ir per televizijos kanalams priklausančias interneto svetaines. Matote, kai televizijos kanalai įsigyja teises rodyti tam tikrus filmus, jie tai gali daryti ne tik per televiziją. Kanalai gali rodyti filmus ir internetu. Tuo galite įsitikinti patys – kai kurie portalai leidžia žiūrėti filmus internetu. Aišku, ir čia yra gana nemažai minusų. Vienas svarbiausių – tam tikro filmo rodymas yra riboto laiko. Aiškiau kalbant, filmai nėra laikomi amžinai – jie laikomi prieinamais tik tam tikrą laikotarpį – savaitę, mėnesį ar ilgiau. Paskui jie keičiami kitais kūriniais.

Tad, jeigu norite internete žiūrėti filmus legaliai, tuomet paieškokite alternatyvų – jų tikrai yra daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *