Kokiais gandais apie kreditus nereikėtų tikėti?

Kas-naujo-kreditų-rinkojePaskolų rinka yra apipinta įvairiausiais gandais, tačiau ne visi žmonės domisi kaip iš tiesų vyksta visas greito kredito gavimo procesas – žinant svarbiausius teisės aktus ir nuostatas, galima visas melagingas kalbas paneigti itin paprastai. Šiuo metu, daug asmenų galvoja, jog kreditai yra keliantys neigiamus padarinius, nors viskas iš tiesų yra priešingai. Būtina žinoti svarbiausią informaciją apie kreditų teikimą Lietuvoje, nes galbūt tai ateityje bus vienintelis problemų sprendimas.

Turite žinoti, kad vartojimo kreditų įstatymas yra galiojantis visiems paskolų teikėjams Lietuvoje. Būtent dėl šios priežasties nereikėtų skirstyti kreditorių pagal grupes t.y. bankus, greitųjų paskolų bendroves ar kredito unijas. Visi paskolų teikėjai privalo sąžiningai vertinti klientų skolinimosi galimybes t.y. jų mokumą ir tik po tokio proceso, apsvarstyti ar jiems paskola gali būti suteikta, atsižvelgiant į visas aplinkybes.

Nemažai žmonių kalba, jog greitieji kreditai yra suteikiami visiškai neturintiems jokių pajamų, nors būtent dabar viskas yra kiek kitaip. Tam tikrų teisės aktų dėka, asmenys, negaunantys pajamų, neturi jokių galimybių skolintis t.y. jiems kreditas negali būti suteiktas, o jeigu kažkuris skolintojas imasi tokį asmenį finansuoti, tai jis būtų laikomas nusižengiančiu klientų mokumo vertinimo nuostatoms. Būtina pabrėžti, kad norint gauti kreditą internetu, būtina užtikrinti, jog jūsų pajamos yra stabilios ir svarbiausia – pakankamos. Pajamos turi leisti suprasti, kad jų užteks naujų kredito įmokų padengimui. Svarbu žinoti, jog joks paskolos teikėjas negali jums paskolinti pinigų, jeigu neturite jokio pajamų šaltinio. Būtent tuo norėtume pabrėžti, kad kreditai internetu ir kitos paskolos negali būti suteikiami finansiškai nepajėgiems asmenims.

Taip pat reikėtų pabrėžti, jog yra asmenų, kurie mano, jog internetu gali skolintis itin didžiules sumas be jokių ribų – tai tikrų tikriausias gandas. Joks kredito teikėjas naujam klientui neskolins milžiniškų sumų. Pirmiausia, skolintojai patikrina žmogaus patikimumą – jam suteikia ribotą paskolos sumą ir tada stebi ar minimalios kredito sumos gražinimas bus sklandus ir be jokių nesusipratimų. Grąžinus pirmą kreditą sėkmingai, paskolos teikėjas pakelia kredito limitą kiek didesne suma ir taip tol kol yra pasiekiama aukščiausia galima paskolos suma. Čia reikėtų pastebėti, jog beveik visos greitųjų kreditų bendrovės skolina panašias sumas ir toli gražu – jos nėra neribotos, tad tikėtis gauti didelę paskolą, kuri prilygtų tarkime būsto kreditui, būtų per daug naivu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *