Kelionės į Švediją lietuviams siūloma planuoti jau dabar

Pigūs aviabilietai iš Rygos, Palangos, Kauno, Vilniaus nuo €10 tik su Flymaster.LTŽiemai prasidėjus, daugelis turistų svarsto kokias šalis aplankyti būtų geriausia dar iki naujų metų, o lietuviai šiuo metu renkasi būtent Švediją bei kitas Skandinavijos šalis, o tai rodo ir išaugusi lėktuvų bilietų paklausa. Dauguma emigrantų į Lietuvą grįžta tik trumpam laikui, tačiau pastebima, kad ir sugrįžtančių lietuvių nėra tiek daug. Situacija keičiasi dėl to, kad skrydžiai pinga, todėl emigrantų artimieji neretai patys renkasi išvykas į kitas šalis. Kalbant apie Švediją, tai ne paslaptis, kad čia yra daug lietuvių, todėl pastaruoju metu skrydžiai į šią šalį yra graibstomi kasdien. Jeigu ir jūsų ketinate aplankyti šioje šalyje gyvenančius artimuosius, tai tiesiog nesnauskite – bilietų vėliau galite ir neberasti.

Norint į Švediją nuskristi kuo pigiau, siūloma dairytis ne tik skrydžių bendrovių tinklapiuose – kelionių svetainės irgi siūlo įsigyti lėktuvo bilietus. Lietuvoje veikia ne viena interneto svetainė, kuri skirta būtent keliautojams, todėl visiems organizuojantiems kelionę į minėtą šalį, pradžioje reikėtų dairytis į tokius tinklapius vien dėl mažų siūlomų bilietų kainų. Ko gero nepastebėjote, bet šie tinklapiai vartotojams pateikia kelių bendrovių pasiūlymus, o tai reiškia, kad šitaip sudaroma žymiai didesnė konkurencija. Dėl to keliautojai gali rasti žymiai daugiau skrydžių pasiūlymų už geras kainas. Šiuose tinklapiuose siūlomi skrydžiai ir į Švediją, o geriausia tai, kad kainos siekia vos kelias dešimtis eurų.

Verta akcentuoti, kad kelionės lėktuvu į Skandinavijos šalis yra vienos pigiausių dėl to, kad šios šalys yra vieni iš dažniausių Lietuvos emigrantų taškų. Kelionės iš Lietuvos ir į ją vyksta itin dažnai, todėl skrydžių bendrovės, matydamos paklausą, siūlo ir geresnes bilietų kainas. Skrydžiai įprastai vykdomi ekonomine klase, bet aišku – jums niekas nedraudžia rezervuoti ir daug brangiau kainuojančius verslo klasės lėktuvų bilietus.

Taip pat reikia žinoti, kad žiemos metu, per pat šventinį laikotarpį, bilietus įsigyti yra be galo sunku, nes šiuo laikotarpiu emigrantai planuoja bent jau trumpus apsilankymus gimtinėje. Jeigu norėtumėte nukeliauti į Švediją, tai bilietus rezervuoti rekomenduojama jau dabar.

Daugiau skaitykite: http://flymaster.lt/svedija/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *