Kaip turėtų būti pasirenkami Norvegijos oro uostai?

norvegijos oro uostaiRuošiatės aplankyti Skandinavijos kraštus? Galvojate kurią šalį aplankyti pirmiausiai? Norvegija būtų tikrai neprastas pasirinkimas. Tuo labiau, kad bilietų kainos nėra labai didelės, o pasiūla nemaža, siūloma šią šalį rinktis kaip pirminį tikslą. Lankant Skandinavijos šalis, ypač svarbu žinoti, kad tai vieta, kur keliauja daug lietuvių. Kalba eina apie emigracijos mastus. Ne paslaptis, kad į Norvegiją emigravusių lietuvių yra labai daug, todėl logiška, kad dabar skrydžių bendrovės siūlo tiesioginius reisus į šią šalį kone kiekvienai dienai. Jeigu ketinate aplankyti Norvegiją, tuomet pirmiau pasižiūrėkite į oro uostus.

Norvegijos oro uostai turėtų būti pasirenkami standartiškai, nes juk nenorėtumėte atvykę važiuoti antžeminiu transportu dar kelias valandas? Jums derėtų pasižiūrėti kurie oro uostai bus arčiausiai pasirinktos nakvynės vietos. Tokiu būdu jums pavyks sutaupyti pinigų – nereikės jų leisti renkantis taksi ar kitas viešojo transporto paslaugas tam, kad nuvyktumėte į vietą, kur būsite apgyvendinti. Žinoma, oro uostus reikėtų rinktis ir pagal tai, kas kiek laiko jie dirba ir kas kiek laiko siūlo skrydžius.

Jeigu Norvegijoje viešėti ketinate vos kelias dienas, tuomet oro uostos pasirinkimas tikrai bus svarbus. Matote, jeigu rinksitės kažkokį mažesnį oro uostą Norvegijoje, kuris bus nutolęs nuo pagirinių miestų dideliu atstumu, tuomet tikėtina, kad iš tokių oro uostų tiesioginių skrydžių atgal į Lietuvą nebus labai daug. Tai jums gali sukelti nemažai nepatogumų ir išlaidų. Tuo labiau, kad jeigu ketinate š Norvegijos skristi į kitą Skandinavijos šalį, tuomet jums reikės ieškoti tokių oro uostų, kuriuose būtų atliekami tiesioginiai skrydžiai į tas kitas šalis. Tiesiog mažesni oro uostai pateikia daug mažesnį bilietų pasirinkimą ir neretai dauguma skrydžių vykdomi su persėdimais.

Kalbant apie Norvegijos oro uostus, ypač svarbu akcentuoti, kad Skandinavijos regionui priklausančios šalys neretai pasižymi šaltais ir žiemiškais orais. Tai reiškia, kad turite iš anksto numatyti planą, jeigu nutiktų situacijų, kuomet dėl prastų oro sąlygų negalėsite išvykti. Kartais esant stiprioms audroms ar pūgoms, lėktuvai nepakyla ilgą laiką. Žinoma, tai turės jums kompensuoti oro linijos, tačiau vis tiek neaišku kaip pasieksite visus taškus ir ar viską pavyks užsisakyti keičiant datas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *