Kaip supakuoti juvelyrinius dirbinius persikraustant

Papuošalų pakavimas persikraustant gali būti nelengva užduotis. Norite užtikrinti, kad kiekvienas papuošalas būtų gerai apsaugotas ir į naujus namus atkeliautų tokios pat būklės, kokios buvo išvykstant. Tačiau šiek tiek suplanavę ir pasirūpinę tinkamais reikmenimis, galite būti tikri, kad jūsų papuošalai į naująją vietą atvyks saugūs ir sveiki. Štai ką reikia daryti.

  1. Rūšiuokite papuošalus:

Pirmasis žingsnis – suskirstyti papuošalus į dvi krūveles: papuošalus, kuriuos nuolat nešiojate, ir tuos, kurių nenešiojate. Tai padės jums nustatyti, ką reikia labiausiai apsaugoti perkraustymo metu.

  1. Surinkite reikmenis: Išrūšiuokite juvelyrinius dirbinius ir surinkite reikmenis, kurių reikės jiems supakuoti. Tai – mažos dėžutės ar maišeliai, pakavimo aguonpienis arba burbulinė plėvelė ir popierius.
  2. Kiekvieną daiktą supakuokite atskirai: Pradėkite kiekvieną papuošalą suvynioti į popierinį audinį ir sudėti į dėžutę ar maišelį. Jei naudojate dėžutes, bet kokią tuščią vietą užpildykite pakavimo riešutais arba burbuline plėvele, kad juvelyriniai dirbiniai nejudėtų perkraustymo metu. Jei naudojate maišelius, tvirtai juos užriškite suktuku arba užtrauktuku.
  3. Kiekvieną dėžutę ar maišelį paženklinkite: Ant kiekvienos dėžutės ar maišelio būtinai užklijuokite etiketes su užrašais „trapūs“ ir „juvelyriniai dirbiniai“ Tai padės užtikrinti, kad perkraustymo metu su jūsų daiktais bus elgiamasi atsargiai.
  4. Sudarykite sąrašą: Galiausiai sudarykite visų supakuotų juvelyrinių dirbinių sąrašą, kad atvykę į naujus namus tiksliai žinotumėte, kas yra kiekvienoje dėžutėje ar maišelyje. Tai pravers, jei persikraustymo metu kas nors pasimestų.

 

Supakuoti papuošalus persikraustymui nebūtinai turi būti sudėtinga – tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus ir viskas bus paruošta! Prieš pakuodami papuošalus, būtinai juos surūšiuokite, surinkite reikiamus reikmenis, supakuokite kiekvieną daiktą atskirai, paženklinkite kiekvieną dėžutę ar maišelį ir sudarykite visų daiktų, kuriuos pakuosite, sąrašą, kad pakeliui niekas nepasimestų. Šiek tiek iš anksto suplanavę galite būti tikri, kad jūsų brangūs daiktai į naujus namus atkeliaus saugūs ir sveiki. Visų pirmiau išvardytų pakavimo reikmenų galima įsigyti PaperSeal, todėl keliaukite ir pradėkite jau šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *