Jei nesate patenkinti savo gyvenimu

Ar esate patenkinti savo gyvenimu? Kasdien prabundate geros nuotaikos ir nusiteikę nuversti kalnus? Žvelgdami į veidrodį visuomet šypsotės ir džiaugiatės savo puikia išvaizda? O gal priešingai, pastaruoju metu jūsų gyvenimas ritasi žemyn ir nebegalite pakelti iki gyvo kaulo pabodusios kasdienybės, kurioje yra begalė rūpesčių ir problemų? Jei taip, tikriausiai savęs ne kartą klausėte, ką darote blogai? Kokie sprendimai buvo neteisingi? Kuo jūs skiriatės nuo tų, kurie yra sėkmingi ir džiaugiasi savo gyvenimu?

SaviugdaTai yra labai dažna problema. Žmonės nėra patenkinti nei savo gyvenimu, nei juolab – savimi. Jie kaltina aplinkinius, būna suirzę ir pikti, nemato jokių perspektyvų ir stengiasi būti dideliais skeptikais, į visą tai, kas juos supa žvelgiant labai atsainiai ir su didele pašaipos gaidele. Jei klausite, kaip tokiais tampama, atsakyti yra labai sudėtinga. Kiekvienas iš mūsų esame labai skirtingi ir augome skirtingoje aplinkoje. Galbūt vieni būdavo apsupti daugybės jiems mielų ir šiltų žmonių, o tuo tarpu kitiems tekdavo susidurti su vienatve, kuri galiausiai išugdė pasibjaurėjimą aplinkiniais žmonėmis. Priežasčių ir situacijų gali būti labai daug ir įvairių. Tiesą sakant, nėra taip svarbu, kokios buvo viso to priežastys. Kur kas svarbiau, ką su savo gyvenimu darome šiandien ir ką galime padaryti, kas mūsų gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę. Tam gali padėti saviugda, tikslo užsibrėžimas ir jo siekimas, pozityvus mąstymas ir aplinkos pakeitimas.

Žinoma, nesupraskite klaidingai, tai nėra lengva. Kai kuriems pakeisti savo gyvenimą prireikia ne vienerių metų. Ką jau kalbėti apie savo psichologinę būseną, įsitikinimus ir charakterį. Nors sakoma, kad charakteris susiformuoja dar ankstyvoje vaikystėje ir jo negalima pakeisti, tai nėra visiška tiesa. Jei mes keičiame požiūrį į gyvenimą ir savo aplinką, pamažu keičiasi ir mūsų būdo ypatybės – galime tapti tiek blogesni, tiek ir geresni. Turime lygias galimybes ir teisę rinktis tai, kas mums atrodo tinkamiausia. Tačiau jei apsirenkame savo gyvenimą pakoreguoti teisinga linkme, galime sulaukti to, kas padėtų mums kiekvieną dieną sutikti su didele šypsena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *