Holdem Manager 2 – kodėl verta turėti šią programą?

holdem manager 2Norite greitai pagerinti savo pokerio įgūdžius, tačiau nežinote kokią programinę įrangą reikėtų naudoti? Holdem Manager 2 – viena populiariausių ir naujausių programų internetinio pokerio srityje. Kiekvienas žaidėjas nori laimėti, tačiau prizai visada keliauja tik tiem, kurie yra tinkamai pasiruošę, o ši programa gali būti laikoma net gi būtinybe pradedant žaisti virtualų pokerį. Kai kurie galvoja, kad apsieis ir be programinių įrangų įdiegimo, tačiau faktas yra tas, kad be pagalbinių programų dažniausiai žaidžia tik profesionalūs ir gabūs žaidėjai, kurie viską skaičiuoti ir analizuoti žaibiškai geba būtent savo protu. Jeigu esate pradedantis ar pažengę žaidėjas, tai šios programos įdiegimas jums turėtų būti vienas iš aktualiausių žingsnių siekiant profesionalo karjeros.

Tikriausiai svarstote kuo ši programa yra naudinga? Atsakymas yra gana ilgas, tačiau galime apibendrinti svarbiausius aspektus. Pirmiausia, ši programa reikalinga tam, kad lengviau sukauptumėte informaciją iš savo žaidimo. Jos kaupimas yra būtinas, nes kaip kitaip analizuosite savo strategijas? Juk žiūrėti kiekvieną padalinimą yra gana sunku ir tai labai vargina, tad su šios programos pagalba viską atliksite daug paprasčiau. Ji jums parodys visą statistiką t.y. keliuose turnyruose žaidėte per tam tikrą laikotarpį, suskaičiuos kiek kartų laimėjote t.y. kiek pinigų išlošėte iš viso, taip pat padės apskaičiuoti ir kitą statistiką bei išves į ekraną, tad jums nereikės nieko kito kaip tik stebėti pateikiamą analizę ir daryti išvadas.

Šią programą gali naudoti kiekvienas ir ji nėra nelegali – ja naudojasi ir profesionalūs žaidėjai ir tik ką pradėję šį žaidimą žaisti entuziastai. Ji yra vienas svarbiausių pagalbininkų siekiant keisti savo žaidimą, nes būtent ji parodo kada reikėtų imtis kiek kitų veiksmų – kada naudoti agresyvią strategiją, kada galbūt vengti tolimesnio žaidimo ir t.t. Šios programos padedami lengviau išmoksite suprasti tam tikras situacijas t.y. kada reikėtų sužaisti, o kada ne.

Taip pat svarbu paminėti, kad ši programa skaičiuoja viską t.y. jūsų laimėjimus veda kas kart vos tik žaidžiate. Jūs žinosite ar jūsų pokerio uždarbis yra pliusinis ar minusinis, tad galėsite matyti ar save galėtumėte laikyti jau pažengusiu žaidėju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *