Greitieji kreditai: jų privalumai ir trūkumai

Greitieji kreditaiKo gero kiekvienam iš mūsų teko susidurti su situacija, kai kišenėse ir piniginėje švilpauja vėjas. Žinoma, visuomet galima laukti atlyginimo, tačiau kartais pinigų prireikia čia ir dabar – nenumatytos išlaidos įvykus nelaimei, kai reikia kreiptis į medikus, buitinės technikos ar automobilio gedimai, o galbūt savaitė po atostogų, kai smagiai besiilsint išleista gerokai daugiau, nei planuota. Skaičiai, pasitikrinus sąskaitos likutį, tokiais atvejais toli gražu nedžiugina. Paprasčiausia ir lengviausia išeitis, norint išspręsti laikinas finansines problemas, yra greitieji kreditai. Panagrinėsime pagrindinius greitųjų kreditų privalumus bei trūkumus, padėsiančius apsispręsti, ar ši paslauga tinkama jums.

Greitųjų kreditų privalumai:

  • Imant kreditą ar paskolą banke neišvengiamas dalykas yra vadinamasis popierizmas. Tenka pildyti įvairius blankus, pasirašinėti sutartis, pristatyti pažymas. Tuo tarpu nuspręndę kreiptis į greitųjų kreditų bendrovę viso to išvengsite. Jums tereikia turėti prisijungimą prie savo elektroninės bankininkystės paskyros. Prisijungę prie įmonės tinklalapio per keletą minučių užpildysite reikiamą formą, pasirinksite norimą kredito sumą ir laikotarpį, o per mažiau nei pusvalandį sulauksite atsakymo, ar paskola suteikiama.
  • Didelis pasirinkimas. Pagal raktinius žodžius „greitieji kreditai“ galite rasti ne vieną dešimtį šia veikla užsiimančių įmonių. Išnagrinėję kiekvienos bendrovės siūlomas sąlygas, tokias, kaip taikomos palūkamos, akcijos, kredito grąžinimo laikotarpio lankstumas ir bendrovės patikimumas, išsirinksite jums labiausiai tinkamą variantą.
  • Pagalba bėdoje. Kaip jau minėjome, greitieji kreditai gali tapti išsigelbėjimu, kai atsiranda neplanuotų išlaidų. Kartais juk negali padėti net šeima ar artimiausi draugai. Tokiu atveju, jei tik gaunate pastovias pajamas, galite būti tikri, kad greitųjų kreditų bendrovė nenusigręš ir suteiks pageidaujamą paskolą.

Greitųjų kreditų trūkumai:

  • Didelės palūkanos. Vienas pagrindinių trūkumų, dėl kurio dvejojama imti greitąjį kreditą, yra didelės palūkanos. Tačiau tokia yra kaina, kai pinigų reikia greitai ir daugiau nėra kur kreiptis. Būtina suprasti bendroves, kurios rizikuoja, suteikdamos kreditus daugybei jų prašančių klientų.
  • Galima priklausomybė. Spaudoje dažnai aprašomos istorijos, kai savo finansinių galimybių neįvertinę asmenys kreipiasi dėl kreditų beveik į visas juos išduodančias įmones. Žinoma, vėliau prasideda užburtas ratas – skolą reikia grąžinti, bet nėra iš ko, žmogus skolinasi vėl. Nors tai eskaluojama kaip greitųjų kreditų bendrovių trūkumas, būtina pabrėžti, kad kaltas tik pats prasiskolinęs žmogus. Tai tampa priklausomybe, iš kurios išbristi tikrai sunku.

Nepamirškite įvertinti savo, kaip skolininko, pajėgumo. Imkite tik tokį kreditą, kuris padėtų jums sunkią akimirką, o ne taptų dar didesne našta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *