Dėmių valymo ypatumai

demiu-valymas

Valymo paslaugos – paprasčiausias būdas palaikyti reguliarią ir ko gero nepriekaštingą švarą namie. Tačiau jei mėgstate namų ruošą, dalinamės keliomis gudrybėmis, kaip greičiau pašalinti įvairias dėmes namuose turimomis priemonėmis.

Kaip išvalyti alkoholio dėmes nuo varinių stalų? Alkoholio dėmes nuo varinių stalų šalinkite 3 valgomųjų šaukštų druskos ir ½ puodelio acto mišiniu. Po to dėmės vietą įtrinkite liesu pienu ir nublizginkite.

Kaip išvalyti universalių klijų dėmes? Jas be vargo pašalinsite nagų lako išėmėju.

Kaip nuvalyti dažų žymes ant stiklo? Nudažę langų rėmus, paimkite dešimties centų monetą ir įmeskite ją į vandenį. Po to sukamaisiais judesiais ja nuvalykite dažų likučius. Jei dažai tiršti, monetą teks dažniau merkti į vandenį.

Kaip išvalyti apelsinų dėmes? Dėmę patepkite glicerinu ir palikite. Po to gerai nuplaukite kūno temperatūros vandeniu.

Kaip išvalyti alaus dėmes? Alaus dėmes audinyje dažniausiai pakanka išskalbti drungnu vandeniu; galima įdėti šiek tiek miltelių, skirtų ploniems skalbiniams.

Kaip nuo rankų nuvalyti mėlynių uogų dėmes? Mėlynių paliktas dėmes nuo rankų lengvai pašalinsite citrinų sultimis.

Kaip išvalyti mėlynių uogų dėmes iš drabužių? Iš drabužių mėlynių dėmes išvalysite paprasčiausia namine priemone: pamerkite dėmėtą vietą į rūgpienį, kurį laiką jame palaikykite ir po to išskalbkite.

Kaip nuo veidrodžių pašalinti riebalų dėmes? Riebalų dėmes nuo veidrodžio lengvai pašalinsite puse svogūno galvutės, prieš tai pamirkytos spirite.

Kaip išvalyti dėmes nuo žaliuzių? Namų tvarkymas dar nebuvo toks paprastas – dėmes nuo žaliuzių galite pašalinti minkštu trintuku.

Kaip išvalyti kavos dėmes? Jei galima, suteptą audinį įprastai skalbkite skalbimo mašina, įbėrę kelis arbatinius šaukštelius dėmių išėmėjo.

Dėmėtus drabužius, kuriuos galima virinti, ištemokite virš didelio indo ir pilkite verdančiu vandeniu, kol dėmės išnyks.

Kavos dėmes patepkite kiaušinio baltymo ir glicerino mišiniu ir palikite, kad susigertų. Maždaug po valandos išskalaukite iš pradžių šaltu, po to drungnu vandeniu.

Dėmes gerai įtrinkite šlapiu ūkišku muilu, nuplaukite ir gerai išskalaukite.

Kaip išvalyti kakavos dėmes? Dėmes įtrinkite sudrėkintu ūkišku muolu arba muilu su tulžimi, tuomet nuplaukite. Po to išskalaukite. Įsisenėjusios dėmės išnyks, jei drabužį pamerksite į šaltą vandenį, suvilgysite dėmę glicerinu ir išskalbsite drungnu vandeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *