Aviabilietai į Kopenhagos miestą

Palanga – Kopenhaga

Ar esate girdėję, kad Kopenhagos miestas yra vadinamas laimingiausių žmonių sostine? Tai taip pat ir dizainerių kuriamų šedevrų visata. Ko nerandate kitose pasaulio šalyse – galite be vargo rasti Kopenhagoje. Net ir Kalėdinės dekoracijos yra nepakartojamos. Trumpiau tariant, jei mėgstate įvairovę, nuostabius vaizdus, linksmus žmones ir įdomybes – šis miestas, tai tobulas pasirinkimas, todėl jei šiuo metu svarstote į kokią šalį galėtumėte skristi artimiausiu metu, jūsų rankose jau turėtų puikuotis aviabilietai į Kopenhagą.

Iš kurio Lietuvos oro uosto skrisite, priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Trumpiau tariant, Kopenhaga yra labai dažnai lietuvių pasirenkamas kelionės tikslas, todėl net ir būdami pajūryje, galėsite be vargo ją pasiekti Palanga – Kopenhaga skrydžio pagalba. Kelionės bilietų įsigijimas tikrai neužtruks ir bus vienas iš paprasčiausių, todėl nesusidursite su jokiais nepatogumais. Kai turėsite bilietus ir žinosite, kada išskrendate į šį laimės miestą, būtinai pasidomėkite, ko galite tikėtis.

Apie laimingus žmones užsiminėme nebe reikalo. Oficialioje 2013 m. ataskaitoje teigiama, kad Danai surinko 7.6 balus iš 10, vertinant visų pasaulio šalių gyventojų laimingumo lygį. Lyginant šią šalį su JAV – pastarajai dar reikėtų gerokai pasitempti, nes ji teužima vos 17 vietą, būdama tarp Meksikos ir Airijos. Nors tokie rodikliai skamba pakankamai šmaikščiai ir juokingai, vis dėlto, tai labai daug pasako apie Danijos gyventojus ir apskritai – visą šioje šalyje verdantį gyvenimą. Būtent todėl daugelis turistų su dideliu malonumu į Daniją grįžta dar ne vieną kartą.

Dar vienas svarbus Kopenhagos išskirtinumas – tai dviračiai. Jei bent kartą lankėtės Londone, Niujorke ar Beidžine, turbūt pastebėjote, kiek daug dviratininkų yra šiuose didmiesčiuose. Tačiau Kopenhaga nenusileidžia nei vienam kitam pasaulio miestui – jame pusė gyventojų kasdien mina pedalus. Be abejo, tai nereiškia, kad Kopenhagos gyventojai dviračius renkasi todėl, kad nėra kitų labai greitų būdų keliauti. Šiame mieste yra puikiai išvystyta infrastruktūra, todėl vos per 15 minučių iš oro uosto naudodamiesi metro galite nukakti iki miesto centro. Metro veikia 24 valandas per parą, todėl jūsų keliavimas šiame mieste bus efektyvus ir greitas.

Tuo tarpu mėgstantys ragauti labai gurmaniškus patiekalus ir vertinantys tobulai pagamintą maistą – Kopenhagoje taip pat turės daugybę pasirinkimų. Šiame mieste yra labai daug restoranų, kurie yra gavę „Michelin“ žvaigždes, o tai reiškia, kad tokio lygio restoranuose gaminamas maistas gerokai pranoks visus jūsų lūkesčius.

Be to, kaip jau buvo minėta, čia puikiai pritaps ir tie, kuriems šiuolaikinė mada yra pačiame prioritetų sąrašo viršuje. Kopenhagoje yra labai daug aukščiausios kokybės dizainerių produkcija prekiaujančių parduotuvių, kuriose siūlomi drabužiai, avalynė ir įvairūs aksesuarai kelia nuostabą net ir labai daug mačiusiems mados srities žinovams. Taigi, galite būti tikri, kad šis miestas turi ką parodyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *