Kaip išsirinkti pliušinį meškiną?

Nieko nėra lengviau, kaip žarstyti patarimus. O kai esi šios srities specialistas – tai daryti dar lengviau. Nesu pliušinių meškinų pardavėjas, neturiu meškinų parduotuvės, netgi mano namuose nei su žiburio nerasi meškino, bet apie meškinus žinau daug. Tiesiog turiu sukaupęs neįkainojamos pliušinių meškinų dovanojimo praktikos, kuria galiu pasidalinti ir su jumis. Ta praktika labai paprasta: turiu bene tuziną sūnėnų ir dukterėčių, kuriems pirkau dovanas – pliušinius meškinus. Tingiu vaikščioti po parduotuves, tiesą sakant, nenoriu gaišti savo laiko vaikams, betgi reikia ką nors padovanoti, tai ir dovanoju – visada visiems vaikams dovanoju meškinus.

Pirmas mano patarimas: labai mažiems vaikams dovanokite mažą meškiną, su juo galės eiti miegoti, tiesiog mama padės meškiną ant pagalvės ir taip vaikui bus ramiau. Sako, kad meškinai gerina miegą. Turbūt tai tiesa, nes visi pypliai miega su meškinais, dažnai, beje, juos tempiasi ir į darželį. Turbūt kažkoks saugumo jausmas sklinda iš tų meškinų.

Jeigu vaikas kiek didesnis – pats tas vidutinio dydžio meškinas. Mergaitėms visada patinka tokie keisti meškinai – su kokiais nors drabužiais, paprastai juos po to perrengia savo marškinėliais ir megztiniais, kokios nors keistos spalvos meškinai – rožiniai, violetiniai. Žodžiu, čia galima eksperimentuoti. Tik vienas patarimas – gal nedovanokite labai juodo meškino, nebent norite stipriai paerzinti. Berniukams gal geriau būtų mašinytės ar kokie traukiniai, bet kaip sakiau, tingiu galvoti ir renkuosi visada meškiną. Koks nors klasikinis meškinas ir jiems tiks. Jeigu nori – tegu žaidžia, nenori – tegu sodina ant lentynos savo meškiną.

Pats lengviausias reikalas išrinkti meškiną paauglei – čia galioja tiks vienas dėsnis: kuo didesnis meškinas, tuo geriau. Aišku, jos su tuo meškinu nežais, pasodins ant lovos ar kur į kitą kampą ir baigtas daiktas, bet užtat kiek nuotraukų pasidarys… Ir apsikabinusios meškiną, ir sėdinčios ant meškino, ir meiliai žiūrinčios į jį, ir neva aikšiojančios, kai meškiną gavo. Žodžiu, po to tik spėk laikinti tas nuotraukas su meškinais. Pasisekimas garantuotas.

Pliušinis meškinas visada mane gelbėja, kai reikia dovanos.